On wyrywa z rozpaczy

O Tym, który wyrywa z najgłębszej rozpaczy –

nowa powieść Tamary Reznikovej

Wydaje się, że Marianna ma wszystko: ustabilizowane, pełne luksusu i wygody życie; męża, który ją rozpieszcza; zdrowego i grzecznego synka. Kocha i jest kochana – a przynajmniej tak
jej się wydaje… Ale w jednej chwili wszystko się zmienia – musi zmierzyć się nie tylko z nagłą śmiercią ukochanego, ale też z brutalną prawdą, która spada na nią razem z jego odejściem.
Okazuje się, że to dotychczasowe sielskie życie było tylko iluzją. Szok i cierpienie mieszają się z bólem zdrady i rozdzierającym żalem. Jak przetrwać taką rozpacz? Wydaje się, że to zbyt dużo do uniesienia…

 

Dokąd pójść, gdy wszystko straciło sens?
Jak poradzić sobie, gdy wydaje się, że nie mamy już siły? Jak ochronić swoje serce, gdy atakują je zgorzknienie, nienawiść i gniew? Przed takimi pytaniami zostaje postawiona bohaterka, ale też – na różnych etapach życia – wielu z nas.

 

Odkrywanie nadziei
Tamara Reznikova kolejny raz (to już piąta powieść jej autorstwa, która ukazuje się na rynku polskim – nakładem naszego wydawnictwa) wciąga w nasyconą emocjami i nagłymi zwrotami akcji historię. Autorka, urodzona w Gruzji i wychowana w Rosji, sama doświadczyła cudu, który całkowicie zmienił bieg jej życia. Od tamtej pory wykorzystuje talent pisarki, by dzielić się porywającymi i opartymi na faktach historiami, które niosą głęboką nadzieję.

Taka też jest „Czerwona wstęga” – powieść o tym, że w jednej chwili wszystko może runąć, ale też w jednej chwili wszystko może wskoczyć na właściwe tory. Bo właśnie wtedy, gdy wydaje Ci się, że nic już nie ma sensu i gdy nie wiesz, dokąd pójść, może przyjść przełom…

 

Źródło ukojenia
Jeden krok – ten najważniejszy, jaki każdy z nas może zrobić – sprawił, że bohaterka zobaczyła wszystko w nowy sposób. Często w czasie największych prób najmocniej odkrywamy, że Bóg jest bliżej, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że z troską zbiera każdą naszą łzę do bukłaka, że jest większy niż cokolwiek, co spotyka nas w życiu i że prawdziwe ukojenie może dać tylko On….

To pozycja, która inspiruje do większego zaufania i wtulenia w ramiona Tego, który z miłością przeprowadza przez każdą burzę.

Joanna Salamon

 

 

Książka w sprzedaży od 10.08.2022

    Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
      Dodaj kupon
      Przewiń do góry