Zespół

Poznaj nasz zespół

Łączy nas to, że kochamy swoją pracę.

GRZEGORZ PRZELIORZ​

Przez niektórych zwany Grzegorzem Szaronem, to serce i mózg tego miejsca. Pasjonat przebywania w Bożej obecności i słuchania Jego głosu. W połączeniu z niebiańskim centrum dowodzenia tworzy wizję wydawnictwa i księgarni. Od dłuższego czasu stara się skupić na zarządzaniu, jednak jego pasja do działań operacyjnych (w tym przygotowywania zamówień i kontaktu z klientem) nie pozwala mu na dobre zasiąść w biurze. Żartowniś i gawędziarz, nie pije kawy, przede wszystkim kocha książki i swoją pracę. Robi wszystko co może, by cały zespół Szaronu miał ręce pełne roboty.

Wydawnictwo

AGNIESZKA PILCH

Jednym z jej zadań było przygotowanie opisu pracowników. Szło jej całkiem sprawnie, aż musiała napisać coś o sobie. Zapytała innych, co robi w tej firmie, a wyniki ankiety zanotowała poniżej: zarządza wydawnictwem, robi dobry PR, jest wiecznie zabiegana, a jej głowa jest pełna pomysłów, pani od promocji i reklamy, ciągle wymyśla nowe produkty, użera się z zagraniczną produkcją, “influenserka” z instagrama, załatwia nowe książki, ogarnia stronę internetową i uwielbia negocjować. W czasie wolnym ładnie pisze (mówią, że kaligrafuje), łatwo nawiązuje kontakty i lubi jeździć na rolkach.

MARTA LEGIERSKA

Najdłużej piastujący stanowisko pracownik, koordynatorka spraw wydawniczych. W książkach najczęściej czyta stronę redakcyjną, poszukując zdolnych tłumaczy i redaktorów. Marta czuwa nad procesem wydawniczym książek. Kontaktuje się z autorami, zleca tłumaczenie, redakcję i korektę tekstów oraz opracowanie graficzne książki. Współpracuje również z drukarniami. Codziennie o godzinie 10:00 zarządza przerwę kawową, stawia wtedy na cappuccino ze sporą ilością mleka. W wolnych chwilach radość sprawiają jej piesze wędrówki po górach.

SYLWIA CUPEK

Grafik dizajn is her paszyn. Jej służbową i życiową misją jest sprawianie, by świat wyglądał piękniej. Dzięki Sylwii nasze książki otrzymują wspaniałe szaty (graficzne). Niezwykle uzdolniona w zakresie układania kształtów i kolorów na kartkach papieru. Nikt do końca nie wie, jak ona to robi, że jej ilustracje wyglądają jak prawdziwe. Z pozoru poważna, a tak naprawdę niezwykle zabawna kobieta. Największą przyjemność sprawia jej widok rudego kota, zwanego Ryszardem, który od czasu do czasu przemyka za oknem księgarni.

Agata Jankowska

AGATA JANKOWSKA

Zaplanuje to co nie jest możliwe. Konkretnie i szybko. To co musicie o niej wiedzieć to angażuje się na 100% albo wcale. Kawa zawsze z pianką, wygoda jest priorytetem a plan musi być zrealizowany. W wolnym czasie jest zaangażowana w obozy młodzieżowe oraz lubi poznawać nowe smaki.

Nikola Domin_Easy-Resize.com

NIKOLA DOMIN

Jej uwadze nie umknie żaden szczegół. Precyzja to jej drugie imię. Lubi dobrą organizację, nie odnajduje się w chaosie. Zadaje dobre pytania. Przyjaźni się z aparatem fotograficznym. W wolnych chwilach urządza piesze wycieczki. Bez jedzenia ani rusz. Dzień bez kawy, to dzień stracony. Lubi nowości, podróże i modę. Zimą czeka na lato. Podobno robi dobrą pizzę, mamy nadzieję, że wkrótce się o tym przekonamy 🙂 . W Szaronie jest ogarniaczką promocji.

WERONIKA JUROSZEK

Werka jest królową zamówień internetowych. Zarządza wysyłką i księgarnią. Sprawy biurowe i przepełniona skrzynka mailowa nie są jej straszne. Jest bardzo sprawna i obrotna, śmiga po księgarni, jak mały samolocik. Werka upewni się, że otrzymasz wszystko zgodnie z zamówieniem. Jest odpowiedzialna za obsługę klientów hurtowych i wspaniale daje sobie radę w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw (nie są jej straszne nieliczne zwroty i reklamacje). Pasją Werki jest pieczenie ciast i baristyka. Masz szczęście jeśli wpadniesz na nią, gdy robi kawę w księgarni.

Księgarnia stacjonarna

DOROTA MAJER

Najlepsza w “papierkowej robocie”. Zna tajniki faktur i wyciągów bankowych. Nie umknie jej ani jedna cyferka. Wie, co sprzedaje się najlepiej. Prawdziwa zakupoholiczka – kupuje mnóstwo produktów i pilnuje, by nigdy nie zabrakło ich w sklepie. Jej ulubionymi książkami są powieści. Zapytajcie o nie, by wywołać szeroki uśmiech na jej twarzy i dowiedzieć się, które warto przeczytać. Od dawna powtarzamy Dorocie, że powinna zostać profesjonalną korektorką, ponieważ jej czujne oko potrafi wyłapać najmniejszy błąd w tekście. Nasza koleżanka rozpieszcza nas, pamiętając jak bardzo lubimy ciasta.

BARBARA GRABIEC

“Człowiek od zmian” – Basia ma naturalną zdolność do wyszukiwania rzeczy, które mogłyby funkcjonować sprawniej niż dotychczas i od razu wprowadza praktyczne usprawnienia. Spotkacie ją po przekroczeniu progu naszej stacjonarnej księgarni. Basia przywita was ciepłym uśmiechem i doradzi w wyborze najlepszej książki. Na pewno nie odmówi wam swojego czasu ani towarzystwa przy kawie. W związku ze swoim zawodowym doświadczeniem, Basia przejęła opiekę nad naszymi kwiatami, które nareszcie znalazły się w kompetentnych rękach.

Estera Miedziak_Easy-Resize.com

ESTERA MIEDZIAK

Miła, sympatyczna i wrażliwa. Zawsze uśmiechnięta. Będąc w jej obecności można czuć się kochanym. Ma znakomitą intuicję. Potrafi świetnie doradzić każdemu poszukiwaczowi książek w naszej księgarni. Na co dzień żona i matka . Lubi świeczki, jest estetką. Dla niej dobra rozmowa, to głęboka rozmowa.

Zamówienia

Marta Szarzec

MARTA SZARZEC

Kobieta rakieta! Lubi się uczyć i robi to nieustannie. Rozmowa z ludźmi to jej mocna strona, potrafi dobrze doradzić i wprowadzić nową perspektywę na dany problem. Zawsze zaangażowana, zwarta i gotowa do działania. Nie ma dla niej problemów nie do rozwiązania. Prywatnie żona i mama. Jej hobby to handmade i fotografia. W Szaronie odnajdziesz ją w dziale zamówień. 

Agnieszka Niemiec_Easy-Resize.com

AGNIESZKA NIEMIEC

Dla Agi w dziale zamówień nie ma rzeczy niemożliwych . Jej uprzejmość i uśmiech zdobywa serce każdego klienta. Selektywna i dokładna. Nie ma dla niej zbyt małego pudełka, aby zapakować paczkę. W wolnych chwilach uwielbia wędrówki górskie oraz turystykę musicalową. Nie wiesz co to? Zapytaj Agę 🙂 Uwielbia czekoladę jogurtowo-truskawkową. Gdy usłyszysz jej śmiech, nie ma możliwości, abyś przeszedł obok niego obojętnie.

Andrzej Herzyk_Easy-Resize.com

ANDRZEJ HERZYK

Jego ulubione słowo to dyspenser. Jest mistrzem w pakowaniu i wysyłce waszych paczek. Nie ma dnia, w którym nie podzieliłby się optymizmem i poczuciem humoru. Z zamiłowania historyk. Lubi wycieczki w góry i nad morze. Kocha naturę. Prywatnie mąż i ojciec. Kocha rodzinne wycieczki rowerowe. Od jakiegoś czasu hoduje małe pszczółki. W wydawnictwie czekolada karmelowa znika za jego sprawą.

Magazyn

ZBIGNIEW PRZELIORZ

Nasza złota rączka, mistrz magazynu. Wprowadził u nas wyższą szkołę układania na półkach. Nikt się nie spodziewał, że nasze skromne mury mogą pomieścić takie ilości książek, aż przyszedł Zbyszek i niemożliwe uczynił możliwym. Dzięki niemu wszystkie techniczne sprawy są zawsze uporządkowane. Zbyszek to osoba, która pamięta, by codziennie podejść do każdego pracownika, uścisnąć jego dłoń i życzyć miłego dnia. Początek dnia bez Zbyszka jest jak poranek bez kawy. Z doświadczenia wiemy, że jest człowiekiem wielce pomocnym, na którego modlitwę zawsze można liczyć.

    Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
      Dodaj kupon
      Scroll to Top