Zespół

Poznaj nasz zespół

Łączy nas to, że kochamy swoją pracę.

Grzegorz_Przeliorz

GRZEGORZ PRZELIORZ​

Przez niektórych zwany Grzegorzem Szaronem, to serce i mózg tego miejsca. Pasjonat przebywania w Bożej obecności i słuchania Jego głosu. W połączeniu z niebiańskim centrum dowodzenia tworzy wizję wydawnictwa i księgarni. Od dłuższego czasu stara się skupić na zarządzaniu, jednak jego pasja do działań operacyjnych (w tym przygotowywania zamówień i kontaktu z klientem) nie pozwala mu na dobre zasiąść w biurze. Żartowniś i gawędziarz, nie pije kawy, przede wszystkim kocha książki i swoją pracę. Robi wszystko co może, by cały zespół Szaronu miał ręce pełne roboty.

Wydawnictwo

Agnieszka_Pilch

AGNIESZKA PILCH

Jednym z jej zadań było przygotowanie opisu pracowników. Szło jej całkiem sprawnie, aż musiała napisać coś o sobie. Zapytała innych, co robi w tej firmie, a wyniki ankiety zanotowała poniżej: zarządza wydawnictwem, robi dobry PR, jest wiecznie zabiegana, a jej głowa jest pełna pomysłów, pani od promocji i reklamy, ciągle wymyśla nowe produkty, użera się z zagraniczną produkcją, “influenserka” z instagrama, załatwia nowe książki, ogarnia stronę internetową i uwielbia negocjować. W czasie wolnym ładnie pisze (mówią, że kaligrafuje), łatwo nawiązuje kontakty i lubi jeździć na rolkach.

Marta_Legierska

MARTA LEGIERSKA

Najdłużej piastujący stanowisko pracownik, koordynatorka spraw wydawniczych. W książkach najczęściej czyta stronę redakcyjną, poszukując zdolnych tłumaczy i redaktorów. Marta czuwa nad procesem wydawniczym książek. Kontaktuje się z autorami, zleca tłumaczenie, redakcję i korektę tekstów oraz opracowanie graficzne książki. Współpracuje również z drukarniami. Codziennie o godzinie 10:00 zarządza przerwę kawową, stawia wtedy na cappuccino ze sporą ilością mleka. W wolnych chwilach radość sprawiają jej piesze wędrówki po górach.

Sylwia_Cupek

SYLWIA CUPEK

Grafik dizajn is her paszyn. Jej służbową i życiową misją jest sprawianie, by świat wyglądał piękniej. Dzięki Sylwii nasze książki otrzymują wspaniałe szaty (graficzne). Niezwykle uzdolniona w zakresie układania kształtów i kolorów na kartkach papieru. Nikt do końca nie wie, jak ona to robi, że jej ilustracje wyglądają jak prawdziwe. Z pozoru poważna, a tak naprawdę niezwykle zabawna kobieta. Największą przyjemność sprawia jej widok rudego kota, zwanego Ryszardem, który od czasu do czasu przemyka za oknem księgarni.

Manuela Filipska_Easy-Resize.com

MANUELA FILIPSKA

Człowiek orkiestra! Jest z nami od niedawna, ale serca nam skradła! Uśmiech nie schodzi z jej ust. Kocha ludzi, dobre jedzenie i spacery. Muzyka to jej alter ego! Gra na dużych skrzypcach czasami coś podśpiewuje. Od zawsze szuka balansu. Jej hobby to zgłębianie ludzkich emocji i osobowości. Jest empatyczna. Kocha piękno. Wchodzi w akcję, gdy wnętrza wymagają jej interwencji. Wyobraźnia i twórczość towarzyszą jej codzienności. W wydawnictwie zasiada w dziale promocji. W wolnych chwilach podlewa kwiatki i wzbudza do życia te, które zabiła Sylwia!

Nikola Domin_Easy-Resize.com

NIKOLA DOMIN

Jej uwadze nie umknie żaden szczegół. Precyzja to jej drugie imię. Lubi dobrą organizację, nie odnajduje się w chaosie. Zadaje dobre pytania. Przyjaźni się z aparatem fotograficznym. W wolnych chwilach urządza piesze wycieczki. Bez jedzenia ani rusz. Dzień bez kawy, to dzień stracony. Lubi nowości, podróże i modę. Zimą czeka na lato. Podobno robi dobrą pizzę, mamy nadzieję, że wkrótce się o tym przekonamy 🙂 . W Szaronie jest ogarniaczką promocji.

Księgarnia stacjonarna

Dorota_Majer

DOROTA MAJER

Najlepsza w “papierkowej robocie”. Zna tajniki faktur i wyciągów bankowych. Nie umknie jej ani jedna cyferka. Wie, co sprzedaje się najlepiej. Prawdziwa zakupoholiczka – kupuje mnóstwo produktów i pilnuje, by nigdy nie zabrakło ich w sklepie. Jej ulubionymi książkami są powieści. Zapytajcie o nie, by wywołać szeroki uśmiech na jej twarzy i dowiedzieć się, które warto przeczytać. Od dawna powtarzamy Dorocie, że powinna zostać profesjonalną korektorką, ponieważ jej czujne oko potrafi wyłapać najmniejszy błąd w tekście. Nasza koleżanka rozpieszcza nas, pamiętając jak bardzo lubimy ciasta.

Basia_Grabiec

BARBARA GRABIEC

“Człowiek od zmian” – Basia ma naturalną zdolność do wyszukiwania rzeczy, które mogłyby funkcjonować sprawniej niż dotychczas i od razu wprowadza praktyczne usprawnienia. Spotkacie ją po przekroczeniu progu naszej stacjonarnej księgarni. Basia przywita was ciepłym uśmiechem i doradzi w wyborze najlepszej książki. Na pewno nie odmówi wam swojego czasu ani towarzystwa przy kawie. W związku ze swoim zawodowym doświadczeniem, Basia przejęła opiekę nad naszymi kwiatami, które nareszcie znalazły się w kompetentnych rękach.

Estera Miedziak_Easy-Resize.com

ESTERA MIEDZIAK

Miła, sympatyczna i wrażliwa. Zawsze uśmiechnięta. Będąc w jej obecności można czuć się kochanym. Ma znakomitą intuicję. Potrafi świetnie doradzić każdemu poszukiwaczowi książek w naszej księgarni. Na co dzień żona i matka . Lubi świeczki, jest estetką. Dla niej dobra rozmowa, to głęboka rozmowa.

Zamówienia

Weronika_Gowin

WERONIKA GOWIN

Werka jest królową zamówień internetowych. Zarządza wysyłką. Sprawy biurowe i przepełniona skrzynka mailowa nie są jej straszne. Jest bardzo sprawna i obrotna, śmiga po księgarni, jak mały samolocik. Werka upewni się, że otrzymasz wszystko zgodnie z zamówieniem. Jest odpowiedzialna za obsługę klientów hurtowych i wspaniale daje sobie radę w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw (nie są jej straszne nieliczne zwroty i reklamacje). Pasją Werki jest pieczenie ciast i baristyka. Masz szczęście jeśli wpadniesz na nią, gdy robi kawę w księgarni.

Agnieszka Niemiec_Easy-Resize.com

AGNIESZKA NIEMIEC

Dla Agi w dziale zamówień nie ma rzeczy niemożliwych . Jej uprzejmość i uśmiech zdobywa serce każdego klienta. Selektywna i dokładna. Nie ma dla niej zbyt małego pudełka, aby zapakować paczkę. W wolnych chwilach uwielbia wędrówki górskie oraz turystykę musicalową. Nie wiesz co to? Zapytaj Agę 🙂 Uwielbia czekoladę jogurtowo-truskawkową. Gdy usłyszysz jej śmiech, nie ma możliwości, abyś przeszedł obok niego obojętnie.

Andrzej Herzyk_Easy-Resize.com

ANDRZEJ HERZYK

Jego ulubione słowo to dyspenser. Jest mistrzem w pakowaniu i wysyłce waszych paczek. Nie ma dnia, w którym nie podzieliłby się optymizmem i poczuciem humoru. Z zamiłowania historyk. Lubi wycieczki w góry i nad morze. Kocha naturę. Prywatnie mąż i ojciec. Kocha rodzinne wycieczki rowerowe. Od jakiegoś czasu hoduje małe pszczółki. W wydawnictwie czekolada karmelowa znika za jego sprawą.

Magazyn

Zbigniew_Przeliorz

ZBIGNIEW PRZELIORZ

Nasza złota rączka, mistrz magazynu. Wprowadził u nas wyższą szkołę układania na półkach. Nikt się nie spodziewał, że nasze skromne mury mogą pomieścić takie ilości książek, aż przyszedł Zbyszek i niemożliwe uczynił możliwym. Dzięki niemu wszystkie techniczne sprawy są zawsze uporządkowane. Zbyszek to osoba, która pamięta, by codziennie podejść do każdego pracownika, uścisnąć jego dłoń i życzyć miłego dnia. Początek dnia bez Zbyszka jest jak poranek bez kawy. Z doświadczenia wiemy, że jest człowiekiem wielce pomocnym, na którego modlitwę zawsze można liczyć.

    Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
      Dodaj kupon
      Przewiń do góry