Czas na relację

Tik, tak, tik, tak… czas pędzi, a my próbujemy go gonić. W całym tym wyścigu rzadko kiedy mamy punkty odpoczynku, napełnienia się wodą, chwilowego zatrzymania, dajemy się ponieść rywalizacji nie myśląc o konsekwencjach utraconych chwil, nadszarpniętych relacjach.

Tik, tak, tik, tak… Zatrzymaj się, zamknij oczy, posłuchaj… Wyłącz to, co nie pozwala Ci wziąć głębokiego wdechu.

Kiedy chcesz mieć z kimś relację, poświęcasz tej osobie uwagę, umawiasz się na spotkania, wysyłasz wiadomości, spędzasz godziny na rozmowach. Rezerwujesz czas w swoim grafiku. Po jakimś czasie doskonale znasz jej nawyki i preferencje, pamiętasz co oznacza lekko uniesiony kącik ust, gest ręką, wiesz jak brzmi jej głos. Jeżeli w ten sam sposób chcemy poznać Boga, musimy zacząć znajdywać dla Niego więcej czasu w zatłoczonym grafiku.

Autor książki „Duchowość zdrowa emocjonalnie” zachęca nas do praktykowania czasu z Bogiem, który skupia się tylko na Nim, czasu, którego nie dzielimy z nikim innym. Aby nam w tym pomóc stworzył cykl rozważań na dwie pory dnia, przez cały rok. Czytasz, rozważasz, modlisz się. a potem? Potem Cisza. Oczekujesz odpowiedzi, poznajesz Jego głos, Jego serce względem Ciebie.

Ta książka ma na celu zapoznać cię z rewolucyjną dyscypliną duchową, którą nazywam „codzienną liturgią”. Została pomyślana tak, aby odpowiadać potrzebom różnorakich ludzkich
osobowości, temperamentów, sytuacji życiowych oraz powołań, a jednocześnie stanowić kotwicę, która jest na tyle potężna, aby pomóc nam zwolnić wśród rosnących wymagań,
jakie stawia przed nami życie.

Zatrzymaj się, poświęć swój czas na to, aby być bliżej Boga.

    Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
      Dodaj kupon
      Przewiń do góry