Wezwałem Cię po imieniu

Inna perspektywa

 

The Chosen – Wezwałem Cię po imieniu to najnowsza powieść, która została oparta na pierwszym sezonie serialu The Chosen.
Celem projektu The Chosen jest autentyczne ukazanie Jezusa oczami tych, którzy rzeczywiście Go spotkali. Zwykle, kiedy jest On głównym bohaterem filmowym, trudno się z Nim utożsamić, ponieważ prezentowany jest jako doskonały Syn Boży. Lecz kiedy spojrzysz na Jezusa oczami innych – na przykład Szymona Piotra, Marii Magdaleny, Nikodema i Mateusza – znajdujesz ludzi, z którymi rzeczywiście możesz się zidentyfikować.

Jednym z głównych tematów serialu The Chosen jest to, że Jezus czyni nas takich, jacy sami z siebie nie jesteśmy. Jeżeli zdołamy ujrzeć Jezusa oczami tych, którzy Go spotkali osobiście, możemy zostać przemienieni w taki sam sposób, w jaki oni zostali przemienieni.

 

Jedyną rzeczą lepszą od filmu jest książka, a jedyną rzeczą lepszą od książki jest film. Jerry B. Jenkins sięgnął po genialny projekt Dallasa Jenkinsa – spojrzenie na życie tych, których Jezus wybrał na swoich naśladowców, przyjaciół i „rodzinę” – i poszedł o krok (lub więcej) dalej. Karty tej książki pochłoną czytelników tak szybko, jak widzów pochłonęły teatralne momenty projektu filmowego The Chosen [Wybrani – przyp. tłum.]. Brak mi słów,
by oddać wartość obu tych dzieł.
– Eva Marie Everson, prezes Word Weavers
International i autorka bestsellerów

Odnajdź siebie

The Chosen nie boi się przeprowadzać widza przez trudne okoliczności. Pierwszy wiek był okresem ucisku, a my pokazujemy ból, jaki znosili ci ludzie. Tak więc, gdy bohaterowie spotykają Jezusa, a On dotyka ich życia w taki sposób, w jaki ma zwyczaj to czynić, jest to dla nas niezwykle emocjonujące przeżycie.
Serial opowiada o odnajdywaniu siebie w chwilach bólu, ucisku i smutku, które zostają przemienione w nieopisaną radość. Widzisz tych prawdziwych ludzi przemienionych tylko dlatego,
że zostali wezwani przez Syna Bożego.

Zatrzymaj się

Sięgnij po książkę i odkryj więcej detali w historiach, które pomogą ci lepiej dostrzec perspektywę ludzi, którzy doświadczyli Jezusa. Zatrzymaj się na historiach, które poruszają twoje serce i poznaj na nowo Jezusa.

Zostałeś wybrany.

    Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
      Dodaj kupon
      Przewiń do góry