Zdradzamy nasz sposób na udane święta Bożego Narodzenia

W święta Bożego Narodzenia (te i każde kolejne) całą naszą uwagę chcemy skupić na Jezusie. Prawdziwym powodzie naszego świętowania.

Skieruj zachwyt na Zbawiciela. To pasuje na święta.

To tegoroczne hasło, którym pragniemy przypomnieć, kto w tym czasie jest najważniejszy.

Emmanuel – Bóg, który postanowił uniżyć się i stać jednym z nas. Przyszedł w najmniej spodziewany i niepozorny sposób. Łamał schematy myślenia. Przebywał z wyrzutkami, kochał biednych, leczył chorych i oddał swoje życie za niedoskonałych ludzi.

Pamiętasz może kobietę, która wtargnęła do domu faryzeusza?

Drogocennym olejkiem namaściła stopy Jezusa i wytarła je włosami. Ta kobieta zrozumiała, kim jest Zbawiciel. Wiedziała, że Jezus jest jej jedyną szansą i nadzieją. Była gotowa wedrzeć się do miejsca, w którym nie była mile widziana. Zrobiła wszystko, by Go spotkać. Poświęciła to, co było dla niej najcenniejsze, by zdobyć prawdziwy skarb.

Gdy myślę o tej kobiecie, zastanawiam się, czy ja dzisiaj z podobną desperacją myślę o moim Zbawcy?

Czy dzisiaj w moim sercu jest prawdziwe świętowanie, bo spotkałem kogoś, kto jedynie może mnie uratować? Czy rzucam się dziś mojemu Pan do stóp, płacąc cenę, by być blisko Niego?

Zastanów się:

 • Co tutaj robisz?
 • Czego szukasz?
 • Czego pragnie twoje serce?
 • Czy to tylko wir świątecznych przygotowań?
 • Czy radość z tego, że w Twoim życiu pojawił się Wybawca?
Tak wiele rzeczy wykrada nasz zachwyt.

Zachęcam cię – zatrzymaj się na chwilę i zastanów, co możesz zrobić, aby w te święta Zbawiciel był najważniejszy. To najlepszy sposób na udane święta Bożego Narodzenia.

Skieruj zachwyt na Zbawiciela. To pasuje na święta.

PS Oczywiście nie mogłoby zabraknąć życzeń świątecznych z naszej strony…

Błogosławimy Ciebie i całą Twoją rodzinę. Modlimy się, by był to dla was czas doświadczania Bożej obecności, realności Jego mocy i potęgi. Spotkajcie Chrystusa, który poświęcił dla was wszystko. Wierzymy, że w Nim odnajdziecie pokój, uzdrowienie, zachęcenie i życie wieczne.

Ściskamy was gorąco!

Zespół Szaronówek

  Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
   Dodaj kupon
   Przewiń do góry