Żyj zanim umrzesz - Daniel Kolenda

Indeks: WD/0453

Stan: Nowy produkt

Autor: Daniel Kolenda

Podtytuł: Poznaj Bożą wolę dla twojego życia

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł

Close

Daniel Kolenda rzeczywiście bardzo dobrze przedstawił prawdę o woli Bożej. Jest jednym z najmłodszych mężczyzn, o których Joel powiedział, że będą „prorokować” (Jl 3,1). Niesie w sobie potężne namaszczenie mocy ewangelii i wiedzy ewangelii. Ta książka jest tego przykładem. Jest „proroctwem” dla tego pokolenia, wzywając je – wzywając ciebie! – do powstania i wykonywania woli tego, który rządzi czasem i wiecznością. Szczerze
polecam ci Daniela Kolendę. Przeczytaj tę książkę więcej niż raz. Bóg wielce ci pobłogosławi i użyje jej, by wyposażyć „we wszystko dobre, abyście spełnili wolę jego” (Hbr 13,21).
– Reinhard Bonnke

CZY JESTEŚ GOTÓW WYPEŁNIĆ SWOJE PRZEZNACZENIE?
Wieczny, wszechpotężny i wszechwiedzący Bóg stworzył Cię własnymi rękoma. Zanim się jeszcze urodziłeś, On już miał marzenia związane z Twoim życiem. Ale czasami trudno jest dowiedzieć się, co to za marzenie, albo jak je spełnić.

W książce Żyj zanim umrzesz Daniel Kolenda na podstawie Słowa Bożego i własnego doświadczenia pomaga nam odkryć i wypełnić Boże powołanie. Jego rady, które są jednocześnie praktyczne i inspirujące, pokazują:

  • Pięć sekretów odkrywania woli Bożej
  • Jak zacząć poruszać się we właściwym kierunku
  • Co zrobić, kiedy Bóg każe nam czekać
  • Jak trwać w woli Bożej

I o wiele więcej…

Niezależnie, czy Twoja podróż prowadzi na pole misyjne, czy na studia medyczne… czy jesteś budowlańcem, mamą wychowującą dzieci, biznesmenem, nauczycielem, kucharzem, czy pastorem – możesz doświadczyć cudu woli Bożej dla Twojego życia i przygody, jaką dla Ciebie przygotował.

Daniel Kolenda jest misjonarzem-ewangelistą, który przyprowadził do Chrystusa ponad 10 milionów ludzi. Jako następca po ewangeliście Reinhardzie Bonnke, jest prezydentem i dyrektorem „Christ for all Nations” – organizacji, która prowadzi największe przedsięwzięcia ewangelizacyjne w historii. Jest też gospodarzem programu telewizyjnego emitowanego w 118 krajach. Ukończył Southwestern University w Lakeland na Florydzie i Brownsville Revival School of Ministry w Pensacola na Florydzie.

Jest to zdecydowanie najbardziej wyczerpująca i praktyczna książka na temat szukania woli Bożej, z jaką się do tej pory spotkałem. Przepełniona jest sugestywnymi ilustracjami zaczerpniętymi ze Słowa Bożego i z osobistych przeżyć autora. Często musiałem zatrzymywać się, aby przemyśleć następujące po sobie wyzwania.
- Pastor Weyne Hilsden, King of Kings Community Church, Jerusalem

Daniel Kolenda wykonał ekspresyjne dzieło na miarę prawdziwego artysty, przypominające obraz na płótnie, na którym każdy ruch pędzla tworzy nową sekwencję kolorystyczna wyrażającą jego duszę. Wierzę, że jest nowo kształtującym się głosem, który pomoże zdefiniować ewangelizację dwudziestego pierwszego wieku.  
- Pastor John Kilpatrick, założyciel i prezydent John Kilpatrick Ministries
 

Cechy Produktu

Autor: Daniel Kolenda
Podtytuł: Poznaj Bożą wolę dla twojego życia
ISBN: 978-83-63271-33-6
Format: 145x205 mm
Rok wydania: 2014
Okładka: miękka
Liczba stron: 233
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora