Idealny prezent na Dzień Ojca

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca, a ty szukasz idealnego prezentu dla swojego ukochanego taty? Chcesz podarować mu coś wyjątkowego, co jednocześnie dostarczy mu przyjemności, inspiracji i możliwości wewnętrznego rozwoju. Mamy dla ciebie idealne propozycje na tą okazję.

 

1. Jak skutecznie przestać się spieszyć Idealny prezent na Dzień Ojca – John Comer

 

Czy twój tata często narzeka na brak czasu i ciągły pośpiech? Ta książka jest idealnym przewodnikiem, który pomoże mu zrozumieć, jak przestać się spieszyć i cieszyć się życiem w pełni. John Comer prezentuje nam różne metody i filozofie, które pozwalają na zwolnienie tempa, odnalezienie harmonii i docenienie chwil, które często przegapimy w codziennym pędzie. Ta książka pomaga odkryć wartość życia w spokojniejszym tempie i na nowo odkryć radość płynącą z obecności.

Dowiedz się więcej!

2. Zachwyt – Paul David Tripp

Idealny prezent na Dzień Ojca

“Zachwyt” to książka, która skupia się na tym, jak odnaleźć radość i zachwyt w prostych, zwyczajnych chwilach. Autor zachęca do spojrzenia na życie z nowej perspektywy i odkrycia głębszego znaczenia w zwykłych wydarzeniach. Ta lektura pozwoli twojemu tacie na docenienie wartości drobnych rzeczy i zobaczenie, jak wielkie bogactwo kryje się w codzienności.

Dowiedz się więcej!

3. The Chosen – Powieść na podstawie serialu telewizyjnego

Idealny prezent na Dzień Ojca

Oto masz szansę wybrać się do Galilei I wieku i oglądać, jaką różnicę czynił Jezus w życiu tych, których powołał, i jak na zawsze ich przemienił. Doświadczysz życia i mocy doskonałego Syna Bożego jak jeszcze nigdy dotąd – oczami uczniów, zwyczajnych ludzi – takich jak ty. Powieść na podstawie uznanego serialu The Chosen, najbardziej niesamowita historia, jaką kiedykolwiek
opowiedziano – życie Jezusa – w nowej, świeżej odsłonie autora bestsellerów New York Timesa, Jerry’ego B. Jenkinsa.

Dowiedz się więcej!

I jak? Udało się coś wybrać? Do książki możesz dołączyć mały słodycz, bo w końcu – WSZYSCY lubią słodkości.
Idealny prezent na Dzień Ojca

Dlatego idealnie się sprawdzi czekolada! Wybierz smak, który najbardziej wpasuje się w gusta twojego taty. Każda kostka czekolady to prawdziwa uczta dla zmysłów, która doskonale sprawdzi się jako słodki upominek dla Twoich bliskich i znajomych. Czy to możliwe, żeby przez słodkości dostarczać przesłanie inspirowane wersetami biblijnymi? – Oczywiście!
Dowiedz się więcej!

Którą książkę wybierasz?

    Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
      Dodaj kupon
      Scroll to Top