Cenniejszy niż złoto

W scenerii westernu

Jest druga połowa XIX wieku. Kathryn Walsh, piękna i uparta sufrażystka, wysiedlona przez swojego ojczyma, przybywa do Calvady – małego, górniczego miasteczka. Od razu szokują ją tutejsze bezprawie, mentalność mieszkańców i… zachowanie pewnego mężczyzny, który staje na jej drodze.

Nie ma pojęcia, że to dopiero początek zaskoczeń i zwrotów akcji. Wspomniany Matthias Beck drażni ją i jednocześnie przyciąga, rozbudzając w niej tęsknoty, o których istnieniu nie miała pojęcia. Mają te same ideały i tę samą pasję, która popycha ich do działań, które mogłyby przemienić to miasteczko. Ryzykowne decyzje Kathryn ściągają na nią coraz to nowsze kłopoty i burzą dotychczasowy spokój, a raczej letarg, w jakim pogrążona była Calvada.

Ona, Matthias i kilka innych barwnych postaci, które bez trudu kradną serce czytelników – wszyscy mają swoją tu swoją przeszłość, swoje zranienia i swoje tajemnice. Mają też do odkrycia prawdę o sobie. W Skarbie Calvady wszystkich łączy poszukiwanie prawdziwego skarbu, który znajduje się tam, gdzie najmniej się tego spodziewają.

Historia przemiany

Kto raz przeczytał jakąkolwiek powieś

bestsellerowej Francine Rivers, bez wahania sięgnie po kolejną. Wiele się tu dzieje – od pierwszej strony aż do ostatniej. Historia jest mistrzowsko osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Znajdziecie tu wszystko, co powinna mieć naprawdę dobra powieść: doskonale prowadzoną fabułę, sporą dawkę humoru i wzruszeń oraz piękny wątek miłosny. I oczywiście tę, właściwą Francine Rivers, wartość dodaną – odniesienie chrześcijańskie. Kolejny raz okazuje się, że gdy do historii wkracza Bóg i Jego łaska, nie ma rzeczy niemożliwych.

Skarb Calvady to opowieść o tym, że w dobrych sprawach warto być nieugiętym i wytrwale podążać za Bożymi podszeptami, które rodzą się w sercu – choćby cena, którą trzeba zapłacić, była wysoka…

W rozwijającej się gwałtownie, lecz i pełnej bezprawia Calvadzie każdy marzy o żyle złota i bogactwie. Jednak w ostatecznym rozrachunku ocalić ich wszystkich może tylko miłość cenniejsza niż złoto”. Gorąco polecamy!
Joanna Salamon

,,Skarb Calvady” już dostępny!

    Twój koszyk jest pustyPrzejdź do sklepu
      Dodaj kupon
      Scroll to Top