DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

AUTORZY

Aiden W. Tozer

Duchowny, kaznodzieja, autor ponad czterdziestu książek chrześcijańskich. Wśród nich znaleźć można bestsellerowe Szukanie Boga oraz Poznanie Świętego. W swojej twórczości Tozer zachęca do budowanie głębokiej, osobistej więzi z Bogiem. Aiden powierzył życie Jezusowi Chrystusowi w 1915 r. Żyjąc w prosty, niematerialistyczny sposób, on i jego żona Ada Cecelia Pfautz, nie kupili nigdy samochodu wybierając podróżowanie autobusami i koleją. Zmarł na nagły atak serca.

Randy Alcorn

Założyciel fundacji Eternal Perspective Ministries, której celem jest nauczanie i wspieranie najbardziej potrzebujących. Autor licznych artykułów oraz ponad pięćdziesięciu książek, w tym wielu bestsellerów. Jego powieść Safely Home została wyróżniona nagrodą Złotego Medalionu w 2001 roku, a rok później uznana za najlepszą powieść chrześcijańską. Dotychczas jego książki zostały przetłumaczone na siedemdziesiąt języków i sprzedane w ponad 11 mln egzemplarzy.

Lynn Austin

Z wykształcenia pedagog, od 30 lat realizująca swoją pasję pisarską. Autorka dwudziestu trzech powieści, z których aż osiem zostało wyróżnionych nagrodą Christy Awards. W 2006 roku książka Hidden Places doczekała się ekranizacji, a sama Austin została nominowana do nagrody Emmy za kreację jednej z bohaterek swojej powieści. Wraz z mężem od lat mieszka i służy w zachodniej części Michigan.

Heidi Baker

Pełna pasji i oddania, swoje życie poświęca, służąc innym. Od 1980 roku wspólnie z mężem prowadzi fundację Iris Global, której celem jest głoszenie ewangelii w krajach Trzeciego Świata. Powołana do Mozambiku w 1995 roku, gdzie na co dzień pomaga porzuconym i osieroconym dzieciom.
Baker jest autorką i współautorką wielu książek: Compelled by Love (Przynagleni miłością), Always Enough (Zawsze dosyć) oraz Expecting Miracles (Oczekując cudów).

John Bevere

Mówca międzynarodowy i nauczyciel Słowa Bożego. Jeden z najlepiej sprzedających się autorów chrześcijańskich, któremu największą popularność przyniosła bestsellerowa pozycja Diabelska Pułapka. Książka ta w Polsce doczekała się kilku wznowień. W 1990 roku wraz z żoną założył organizację Messenger International, która zajmuje się dostarczaniem programów oraz materiałów książkowych i cyfrowych w celu głoszenia ewangelii oraz budowania fundamentów prawdziwego uczniostwa.

Lisa Bevere

Współzałożycielka organizacji Messenger International, mówczyni międzynarodowa, której misją jest wyposażanie kobiet w narzędzia do znalezienia własnej tożsamości i celu życia. Lisa jest autorką wielu książek, m.in. Fight Like a Girl, Lioness Arising, Girls with Swords, Without Rival oraz Adamant, w których przemawia przede wszystkim do grona żeńskiego.

Shawn Bolz

Przywódca duchowy, prezenter telewizyjny, producent. Autor wielu bestsellerowych publikacji, takich jak: Translating God czy Breakthrough Prophecies. Od lat w unikatowy, ale i humorystyczny sposób Bolz prowadzi głębokie konwersacje z przywódcami Kościołów oraz państw na świecie, liderami branży rozrywkowej, a także prezesami światowych korporacji. Jeden z pionierów służby proroczej na świecie.

Reinhard Bonnke

Jeden z najbardziej znanych ewangelistów XX wieku, założyciel i przywódca międzynarodowej służby ewangelizacyjnej Christ for all Nations z siedzibą we Frankfurcie nad Menem. Największą popularność Bonnke uzyskał dzięki swojej działalności misyjnej na terenie Afryki. Jest autorem ponad trzydziestu książek, w których naucza o fundamentach życia chrześcijańskiego.

Liliana Cieślar

Autorka, która pragnie być kiedyś zapamiętana jako dzielna. Jej pasją są ludzie, z którymi uwielbia pracować, a także wspierać ich i motywować. Jest autorką wielu artykułów oraz poradnika dla kobiet Jak nie zostać krową?. W swych publikacjach inspiruje inne kobiety, pokazując ich prawdziwe, często nieodkryte piękno i niepowtarzalność.

Randy Clark

Duchowny, międzynarodowy mówca, nauczyciel, doktor w dziedzinie teologii, inicjator wielu wypraw misyjnych. Powołany do służby ponad 4 dekady temu, kiedy to doświadczył całkowitego uzdrowienia po wypadku samochodowym. W 1994 roku założył organizację Global Awakening, której celem jest nauczanie oraz wyposażanie innych w moc i dary Ducha Świętego. Autor i współautor ponad 50 książek, w których wielokrotnie porusza kwestie uzdrowienia: Power to Heal, Stories of Divine Healing, Authority to Heal czy The Healing Breakthrough.

Curtis Clewett

Przedsiębiorca i przywódca duchowy. Na co dzień mieszka z rodziną w Barcelonie, gdzie od wielu lat prowadzi Kościół. Twórca mediów i programów dla młodzieży. Autor licznych kursów przeznaczonych dla liderów i przywódców w Kościele. Autor książki 3G: The Art Of Living Beyond Your Life, w której Clewett w prosty sposób analizuje wartość dziedzictwa, jakie po sobie pozostawiamy.

Tahni Cullen

Pisarka i blogerka, mówczyni konferencyjna. Oddana ludziom, w swoich przesłaniach głosi o nadziei i przywróceniu tego, co z pozoru utracone. W 2009 roku wspólnie z mężem stworzyła film dokumentalny Surprised by Autism, który doczekał się wielu nagród. Jest autorką książek, miedzy innymi: Josiah’s Fire and The Good Gift Giver.

Lidia Czyż

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania pisarka, która zadebiutowała powieścią Mocniejsza niż śmierć. Autorka licznych artykułów, opowiadań i książek. Od lat zaangażowana w organizację spotkań dla kobiet, między innymi „Śniadań dla Kobiet”, a także odbywającego się co roku w Dzięgielowie Tygodnia Ewangelizacyjnego.

Emerson Egerichs

Międzynarodowy mówca, doktor i doradca ds. życia rodzinnego. Założyciel i dyrektor fundacji Miłość i Szacunek. Jako organizator i wykładowca na licznych konferencjach, Emerson przyczynił się do przemiany milionów relacji małżeńskich. Jest autorem 14 książek. Jego pozycja Miłość i szacunek uzyskała tytuł platynowej oraz została okrzyknięta „Książką Roku”, sprzedając się w nakładzie 1,6 mln kopii.

Francis Frangipane

Założyciel i dyrektor Fundacji River of Life, mówca konferencyjny i autor wielu bestellerów. Jego książki, przetłumaczone na ponad trzydzieści języków, zostały sprzedane w milionowych nakładach. Frangipane od wielu lat prowadzi chrześcijańską szkołę online. Jednak jego najwiekszą pasją i służbą jest jednoczenie liderów oraz przywódców duchowych z całego świata w świetle prawd Słowa Bożego i modlitwy.

Louie Giglio

Kaznodzieja i przywódca duchowy od wielu lat prowadzący Kościół w stanie Atlanta. Założyciel ruchu Passion, inspiruje młodych ludzi do głoszenia Chrystusa. Od 1997 roku organizator konferencji, na których corocznie gromadzą się tysiące młodych z ponad 150 krajów świata. Autor wielu książek, z których niejedna została okrzyknięta bestsellerem. W swoich publikacjach i przesłaniach często koncentruje się na niepojętej wielkości Boga.

Chris Gore

Od 2011 roku lider służby uzdrowienia w Kościele Bethel w Redding, w stanie Kalifornia. Urodzony i wychowany w Nowej Zelandii, przez ponad 6 lat prowadził Kościół w Auckland. Jakiś czas później przeniósł się do USA, gdzie ukończył Bethel School of Supernatural Ministry. Obecnie Chris podróżuje po całym świecie, usługując i głosząc o potędze Bożej mocy, między innymi w kwestii uzdrowienia. Jest autorem książek podejmujących ten temat, a także licznych szkoleń i kursów.

Craig Groeschel

Autor licznych bestsellerów. W swoich ksiażkach podejmuje różnorodne życiowe tematy.. W 1996 roku założył Kościół Life.Church, który już w 2008 roku zaczął w innowacyjny sposób używać technologii komputerowej do szerzenia ewangelii. Craig jest mówcą konferencyjnym i autorem podcastów, w których dzieli się swoim doświadczeniem i wizją przywództwa.

Guy i Joëlle Zeller

są rodzicami pięciorga dzieci. Niegdyś pracowali jako nauczyciele, obecnie zaangażowani są w służbę King’s Kids, w ramach której szkolą pomocników w krajach francuskojęzycznych, by przygotować następne pokolenie do poznania oraz pokochania Boga i do służenia Mu.

Leif Hetland

Dyrektor i założyciel Global Mission Awareness oraz Leif Hetland Ministries, dzięki którym Boża miłość jest okazywana w praktyczny sposób w ponad 20 krajach świata. Leif jest autorem licznych książek oraz mówcą konferencyjnym, który co roku przemierza tysiące kilometrów, aby głosić o Królestwie Bożym. Na co dzień mąż i ojciec czwórki dzieci, mieszka w Atlancie, w stanie Georgia.

Rachel Hollis

Autorka, blogerka i mówczyni motywacyjna. W swoich projektach odważnie dzieli się własnymi doświadczeniami, motywując czytelniczki do odkrycia swojej prawdziwej tożsamości. Hollis jest założycielką witryny TheChicSite.com, poprzez którą zachęca inne kobiety do podjecia choćby małych kroków w kierunku zmiany myślenia oraz poszukiwania samej siebie.

Hannah Hurnard

Autorka słynnej powieści Hinds’ feet on High Places. Urodzona w 1905 roku w Anglii, Hurnard wychowywała się w rodzinie chrześcijańskiej, jednak dopiero osobiste odkrycie Boga nadało jej życiu inny wymiar. Od 1932 roku niezależna misjonarka, która na terenie Palestyny, a później Izraela, spędziła łącznie 50 lat. Zmarła w wieku 85 lat, pozostawiając po sobie piękny dorobek w postaci 21 książek i owoców służby na Bliskim Wschodzie.

Kyle Idleman

Przywódca duchowy i kaznodzieja, autor chrześcijański. Największą popularność przyniosła mu pozycja Więcej niż fan. Ta sprzedana w nakładzie 1,3 mln kopii i wielokrotnie nagradzana książka skłoniła wielu chrześcijan do zadania sobie kluczowego pytania, czym naprawdę jest podążanie za Chrystusem. Idleman jest również autorem pełnometrażowych filmów: The Song czy The Easter Experience. Wraz z żoną i czwórką dzieci mieszka w stanie Kentucky, gdzie od 2019 roku prowadzi jeden z największych Kościołów w USA.

Jentezen Franklin

Jeden z przywódców Kościoła Free Chapel, w Gainesville, w stanie Georgia. Prowadzi program telewizyjny Kingdom Connection, emitowany w stacjach telewizyjnych na całym świecie. Autor wielu bestsellerowych pozycji, w tym Acres of Diamonds, Love Like You’ve Never Been Hurt, The Groundbreaking Fasting oraz Right People-Right Place-Right Plan.

Bill Johnson

Ewangelista, mówca międzynarodowy, od 1996 roku przywódca Kościoła Bethel w Kalifornii. Autor ponad dwudziestu książek, w tym licznych bestsellerów. Celem jego służby i pracy jest przebudzenie. Johnson wierzy, że właściwe goszczenie Bożej obecności uwalnia na ziemi zasoby nieba, o czym często rozprawia w swoich książkach, m.in. Bóg jest dobry, Ugościć Boga, Decydujący moment czy Kiedy niebo nawiedza ziemię.

Lesław Juszczyszyn

Były ksiądz rzymskokatolicki, który obecnie pełni funkcję pastora w Kościele ewangelicznym. Mąż i ojciec, absolwent PAT w Krakowie. Jako były ksiądz, Juszczyszyn pomaga tym, którzy odchodzą z posługi. Jest również autorem książki „Pod skorupą milczenia”, w której dzieli się swoimi doświadczeniami oraz pokazuje, w jaki sposób można pokonać traumy z dzieciństwa, aby żyć w pełni.

Timothy Keller

Urodzony i wychowany w Pensylwanii, pasjonat Biblii. Ukończył teologię na trzech różnych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych. Nauczyciel, kaznodzieja, doradca pracujący z młodymi osobami, które pragną odkryć swoje powołanie. Od 1989 roku założyciel Kościoła Redeemer Presbyterian Church. Autor ponad 30 książek oraz wielu artykułów. Książki The Reason for God oraz The Prodigal God zostały okrzyknięte bestsellerami i sprzedane w nakładzie 2 milionów egzemplarzy.

John Klaus-Dieter

Z wykształcenia chirurg, zdobywający doświadczenie na najlepszych uczelniach świata. Od dziecka marzył, aby zostać lekarzem misjonarzem w krajach Trzeciego Świata. Odwiedzając w 1991 roku Peru, wraz z żoną, Martiną, podjęli decyzję, że będą nieść pomoc tamtejszej ludności. Dziś John prowadzi światowej sławy klinikę, gdzie na co dzień jest świadkiem wielu cudów, w tym uzdrowień. Dzieli się tymi doświadczeniami między innymi w swojej książce Widziałem Boga.

Remigiusz Koczy

Autor wielogatunkowy, który na swoim koncie ma pozycje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dojrzałych czytelników. Laureat Nagrody Złotego Kosy Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni, w swoich książkach pokazuje walkę dobra ze złem oraz ciemności, które zagrażają każdemu z nas. Sam za najważniejszą lekturę w swoich zbiorach uznaje Biblię. Na co dzień Koczy mieszka w rodzinnym Wodzisławiu Śląskim z żoną i trzema córkami.

Agnieszka Kubicka-Błońska

Doradca ds. zarządzania zespołem, certyfikowany trener biznesu, coach oraz mówczyni motywacyjna. Założycielka firmy szkoleniowej Centrum Rozwoju oraz Smart Clubu Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży. Jest autorką licznych publikacji internetowych, projektów edukacyjnych i szkoleń rozwojowych. W 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną Wbrew nadziei. Natomiast Córka Króla to druga pozycja jej autorstwa, która ujrzała światło dzienne w 2019 roku.

dr Caroline Leaf

Urodzona i wychowana w Afryce Południowej, od ponad 30 lat prowadzi badania nad wzajemnymi zależnościami między umysłem i ciałem, które związane są z codziennymi nawykami. Naukowiec, z wykształcenia neurobiolog, jest również doktorem w dziedzinie patologii komunikacji. Autorka książek, m.in. Włącz swój mózg oraz Myśl i jedz mądrze. Od 2017 roku jest gospodarzem programu telewizyjnego The Dr. Leaf Show. W swoich podcastach i programach zachęca ludzi i pracuje z nimi w dziedzinie detoksykacji umysłu.

Loren Cunnigham

Jest założycielem międzynarodowej i ponadwyznaniowej organizacji Młodzież z misją. YWAM (angielska nazwa) istnieje już od ponad 50 lat i od tamtej pory działała w 1100 miejscach w około 170 krajach świata.

W 2020 roku w misję zaangażowało się 30 tysięcy wolontariuszy z całego świata i ponad 200 tysięcy krótkoterminowych uczestników.

Max Lucado

Przywódca duchowy, kaznodzieja, a także jeden z najpopularniejszych autorów chrześcijańskich w USA, który zadebiutował w roku 1985 książką On The Anvil. Jak mawia sam o sobie, pisze dla tych, którzy nie czytają książek. Jego dotychczasowe publikacje zostały przetłumaczone na 54 języki i doczekały się nakładu 120 mln egzemplarzy. Max jest częstym gościem w stacjach telewizyjnych i radiowych, gdzie dzieli się przesłaniem o miłości Bożej.

John C. Maxwell

Coach, kaznodzieja, mówca konferencyjny i autor wielu bestsellerów New York Times’a. Wielokrotnie okrzyknięty światowej rangi ekspertem do spraw przywództwa i zarządzania. Założyciel organizacji, które przeszkoliły miliony liderów na całym świecie. Laureat wielu nagród, w tym Nagrody im. Matki Teresy za działalność na rzecz globalnego pokoju. Co roku przemawia do zarządów firm, przywódców państw oraz Kościołów, a także wielu prominentnych liderów biznesu, niosąc przesłanie o tym, jak zmieniać świat za pomocą potencjału, jaki otrzymaliśmy.

Joyce Meyer

Jedna z wiodących na świecie nauczycielek Biblii, autorka programów telewizyjnych i radiowych pod nazwą Enjoying Everyday Life (Ciesząc się codziennym życiem), nadawanych w ponad 400 stacjach radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Autorka licznych książek, które znajdują się na liście bestsellerów New York Times’a. W większości swych pozycji Meyer analizuje problemy codziennego życia i motywuje do tego, by radzić sobie z nimi, opierając się na prawdach Słowa Bożego.

Chuck Missler

Autor chrześcijański, kaznodzieja, z wykształcenia inżynier, były przedsiębiorca. Jeden z czołowych mówców w dziedzinie proroctwa. Wraz z żoną, Nancy, założył Koinonia House – organizację skupioną na dystrybucji materiałów do studiowania Słowa Bożego.

Robert Morris

Założyciel i przywódca Kościoła Gateway w Dallas, liczący ponad 100 tys. aktywnych członków. Prezenter radiowy i telewizyjny, którego program emitowany jest w ponad 190 krajach całego świata. Rektor The Kings’ University i autor jedenastu bestsellerów, m.in. Błogosławione życie, Błogosławiony Kościół oraz Bóg, jakiego nie znałem.

Bogdan Olechnowicz

Z wykształcenia teolog i psycholog, na co dzień kaznodzieja i przywódca duchowy Chrześcijańskiej Wspólnoty Górna Izba w Gorzowie Wielkopolskim. Autor książek: Pokorni odziedziczą ziemię oraz Wzgardzeni czy wybrani. Jest jednym z liderów Ruchu Polska dla Jezusa.

John Ortberg

Kaznodzieja, były przywódca Kościoła Menlo w Kalifornii, doktor w dziedzinie psychologii. Wielokrotnie nagradzany autor książek chrześcijańskich, takich jak: Życie, jakiego pragniesz; Ja, którym chcę być oraz Jeśli chcesz chodzić po wodzie, musisz wyjść z łodzi.

Joseph Prince

Jeden z czołowych  ewangelistów na świecie, kaznodzieja, mówca konferencyjny. Przywódca duchowy Kościoła New Creation Church w Singapurze, którego liczba aktywnych członków obecnie przekracza 30 tys. Założyciel i dyrektor organizacji Joseph Prince Ministries. Autor chrześcijański uznany przez New York Times za jednego z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych mówców na świecie.

Grzegorz Przeliorz

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, właściciel księgarni i wydawnictwa Szaron, koordynator imprez masowych, mówca. Autor opowiadań dla najmłodszych: Wazuś, Niemainnego, Świecik oraz Trzypowieści dobrej treści.

Nabeel Qureshi

Amerykańsko-pakistański mówca chrześcijański współpracujący przez wiele lat z Ravi Zacharias Ministries. Były członek muzułmańskiego ugrupowania Ahmadi. Autor trzech książek, w tym bestselleru New York Times’a – No God but One: Allah or Jesus?, a także Seeking Allah, Finding Jesus – jedynej dotąd książki, która wygrała w dwóch kategoriach „Najlepszy autor” i „Najlepsza literatura faktu”. W 2017 roku, mając zaledwie 34 lata, Qureshi przegrał walkę z ciężką chorobą.

Dave Ramsey

Ekspert od zarządzania pieniędzmi, mówca i cieszący się ogromną popularnością prezenter radiowy. Jego audycje nadawane są w ponad 550 stacjach radiowych i gromadzą 8,5 mln słuchaczy w całych Stanach Zjednoczonych.Ramsey jest autorem pięciu bestsellerów New York Times’a: Financial Peace, More Than Enough, The Total Money Makeover, EntreLeadership oraz Smart Money Smart Kids.

Tamara Reznikova

Urodzona w słonecznej Gruzji, w późniejszych latach wraz z rodziną osiedliła się na stałe w USA. Po tym, jak w 1999 roku odnalazła Boga, postanowiła poświęcić swe życie służbie Ewangelii, szerząc ją w wielu krajach całego świata. Autorka powieści i opowiadań opartych na doświadczeniach ludzi poznanych podczas swoich wyjazdów misyjnych.

Francine Rivers

Autorka wielu powieści i opowiadań o tematyce chrześcijańskiej, które zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia języków. Wielokrotnie nagradzana na świecie i w Polsce – m.in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2006. Mieszkająca obecnie w Północnej Kalifornii Francine poprzez pisarstwo wyraża swoją pasję i uwielbienie dla Boga.

Peter Scazzero

Duchowny z 26-letnim doświadczeniem w posłudze kościelnej. Założyciel służby Duchowości Zdrowej Emocjonalnie, której celem jest wdrażanie głęboko przemieniającego uczniostwa w Kościołach. Jest autorem książek Lider zdrowy emocjonalnie, Kościół zdrowy emocjonalnie oraz opracowań do kursu Duchowość zdrowa emocjonalnie dzień po dniu.

Danny Silk

Autor i mówca, przywódca duchowy do spraw życia rodzinnego w Kościele Bethel w Kalifornii, z wykształcenia i doświadczenia pracownik socjalny oraz terapeuta. Ojciec trójki dzieci i mąż Sheli, z którą przez wiele lat tworzył rodzinę zastępczą łącznie dla ok. 70 dzieci. Wspólnie z żoną założył i prowadzi fundację Loving on Purpose mająca na celu wspieranie rodzin na całym świecie.

Torben Sondergaard

Producent filmowy pochodzący z Danii. Autor siedmiu książek, m.in. Zdrowa nauka oraz założyciel organizacji misyjnej Ostatnia Reformacja. Jego bezpośrednie i praktyczne podejścia do Biblii przyniosło mu niebywałą popularność na świecie i w mediach społecznościowych. Sondergaard wielokrotnie gościł w duńskiej i amerykańskiej telewizji, gdzie w bezkompromisowy sposób opowiadał o potrzebie posiadania osobistej relacji z Bogiem.

Charles Spurgeon

Brytyjski, XIX-wieczny kaznodzieja z 38-letnim doświadczeniem w posłudze kościelnej. Autor wielu pieśni religijnych, rozważań modlitewnych oraz  książek, takich jak: Wszystko z łaski czy Klejnoty obietnic Bożych. Założyciel organizacji charytatywnej, znanej dziś pod nazwą Spurgeon’s, całe swoje życie poświęcił, głosząc ewangelię krzyża.

Andy Stanley

Przywódca duchowy, założyciel i dyrektor organizacji North Point Ministries z siedzibą w Atlancie, która zrzesza ponad 100 Kościołów na całym świecie. Określony mianem jednego z najbardziej wpływowych liderów w Ameryce. Autor wielu wykładów i nauczań dla liderów, cotygodniowych podcastów i ponad 20 książek, m.in. Irresistible czy The New Rules for Love.

Artur Tołłoczko

Certyfikowany coach i mentor, przedsiębiorca i menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingowej. Jeden z liderów Społeczności Chrześcijańskiej „Południe” Kościoła Chrystusowego w Warszawie. Autor książek dla młodzieży i dorosłych, m. in. Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu czy Saper.

John Trent

Założyciel Instytutu Błogosławieństw w College’u Barclay oraz prezes Strong Families – organizacji zaangażowanej w praktyczne wspieranie rodzin i małżeństw w budowaniu silnych relacji. Dr Trent jest rozchwytywanym mówcą konferencyjnym, który często gości w programach telewizyjnych i radiowych. Autor książek nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Spośród 20 wydanych dotychczas pozycji, The Blessing i The Language of Love zostały okrzyknięte najlepszymi publikacjami chrześcijańskimi.

Paul David Tripp

Założyciel Kościoła i szkoły biblijnej, wykładowca, przywódca duchowy oraz mówca konferencyjny. Od 2006 roku prowadzi własną służbę Paul Tripp Ministries, Inc., której działania i nauczania dotarły już do ponad 225 krajów świata. Tripp jest autorem licznych pieśni uwielbienia i byłym członkiem zespołu chrześcijańskiego. Jako autor ma na swoim koncie wiele bestsellerów, za które był niejednokrotnie nagradzany.

Jeff VanVonderen

Mówca motywacyjny z wieloletnim doświadczeniem w przywództwie kościelnym. Terapeuta w dziedzinie uzależnień i doradca rodzinny. Autor siedmiu książek, w których porusza tematy związane z duchowością, problemami w rodzinie oraz zniewoleniem narkotykami. Największą popularność zdobył, występując w amerykańskim serialu Intervention, gdzie wcielił się w rolę psychologa.

Frank Viola

Mówca międzynarodowy, chętnie zapraszany na konferencje chrześcijańskie; blogger i autor podcastów, które regularnie otrzymują tytuły najlepszych w USA i Kanadzie. Od 2012 roku Viola jest czynnie zaangażowany w pomoc biednym i prześladowanym – zarówno lokalnie, jak i na skalę światową. Jest autorem 13 książek, z których aż 8 zostało okrzykniętych bestsellerem.

Wojciech Walaszczyk

Współzałożyciel i duchowny Centrum Chrześcijańskiego WINNICA w Rybniku. Mówca konferencyjny i jeden z wykładowców szkoły NOF (Nations On Fire) w Warszawie. W swoim nauczaniu często podkreśla rolę łaski Bożej, która – jak wierzy – jest kluczem do owocnego życia chrześcijańskiego. Autor książki Pocałunek Nieba, w której relacjonuje wylanie się obecności Bożej w tamtejszej społeczności.

David Wilkerson

Ponadwyznaniowy kaznodzieja i misjonarz, powołany w 1958 roku do służby w slumsach Nowego Jorku, w czasie której nie raz stawał twarzą w twarz z gangami i dealerami narkotyków. Założyciel misji Teen Challenge and World Challenge, Inc., których ideą było praktyczne i duchowe wspieranie ludzi wokół. Na przełomie lat 80. i 90. Wilkerson założył szkołę biblijną The Summit International School of Ministry, a także Kościół Times Square, który przez wiele lat prowadził. Jest autorem ponad 40 książek, m.in. The Vision, Victory Over Sin and Self i Rock Bottom.

Gary Wilkerson

Prezes World Challenge – międzynarodowej organizacji misyjnej oraz kontynuator wielu innych działań swojego ojca, Davida Wilkersona. Jest założycielem i przywódcą Kościoła Springs. Jako często zapraszany mówca konferencyjny naucza pastorów  i misjonarzy. Na co dzień Gary zaangażowany jest w różnorakie projekty misyjne, których owocem są nowo założone Kościoły, sierocińce oraz kliniki zdrowia. Od lat Gary Wilkerson niezmiennie walczy o wdrażanie w życie programów żywieniowych dla najbardziej potrzebujących. Jest autorem książek God’s Favour i David Wilkerson, w której opisuje pasję dla Boga, którą żył i dzielił się z innymi jego ojciec.

Koszyk

9

Kwota: 154,93

Zobacz koszykZamówienie

Produkt tymczasowo niedostępny

Wybranego produktu nie ma w magazynie. Możesz go zamówić, jednak wysyłka może się opóźnić o kilka dni. Postaramy się zdobyć go najszybciej jak to możliwe. 

Skontaktujemy się z tobą. Jeśli produkt będzie niemożliwy do zdobycia otrzymasz od nas informację oraz zwrot pieniędzy (o ile produkt będzie opłacony).

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.