Służba apostolska - Ekman

Indeks: ZK/0005

Stan: Nowy produkt

Autor: Ulf Ekman

Out of stock

17,00 zł

Apostołowie dzisiaj...? Jak zbudować silny kościół, którego praca przynosi trwały owoc? Czym różni się apostolstwo od innych darów służb?
Jednym z podstawowych warunków rozwoju silnego kościoła jest właściwe funkcjonowanie służby apostolskiej oraz zrozumienie jej znaczenia. Ulf Ekman naucza na temat apostolstwa w jasny i przystępny sposób, posługując się wieloma przykładami z życia współczesnych kościołów. Analizując służbę apostoła Pawła, tworzy model współczesnego apostoła. Autor podkreśla również znaczenie ustalonych przez Boga praw rządzących Kościołem.
„Spośród kilkunastu książek, które ukazały się ostatnio na temat daru i urzędu apostoła, uważam Służbę Apostolską za jedną z najlepszych. Ulf Ekman rozważa kwestie najbardziej zasadnicze dla tego nowego ruchu w kościele, wyjaśniając je w bezpośredni, przekonujący i inspirujący sposób. Jest to książka, którą powinni uważnie przeczytać wszyscy liderzy...”
- Dr C. Peter Wagner, Wagner Leadership Institute
„Doskonała i szczegółowa prezentacja służby apostoła w kontekście pozostałych darów służb...”
- Dr David Yonggi Cho
Ulf Ekman – założyciel i dyrektor kościoła Word of Life w Uppsali, Szwecja, w którym zajmuje się obecnie przed wszystkim służbą międzynarodową. Dynamiczny mówca, skupiony na szkoleniu pastorów i przywódców, zachęca wierzących do powrotu do prawdziwej wiary w Słowo Boże. Prowadzi cotygodniowy program „Kolejny Dzień Zwycięstwa” emitowany przez europejską telewizję satelitarną. Autor 30 książek przetłumaczonych na prawie 30 języków.

Cechy Produktu

Autor: Ulf Ekman
Okładka: miękka
Liczba stron: 176
Format: 13,5x20 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora