Biblia leczy - osteoperoza

Indeks: ZD/0156

Stan: Nowy produkt

Autor: dr Don Colbert

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

13,00 zł

DOBRA NOWINA! Możesz przezwyciężyć depresję i lęk!
Gdy podejmiesz kroki zalecane w tej książce, nadzieja zajmie miejsce depresji, a wewnętrzny spokój odniesie zwycięstwo nad lękiem!

Czy cierpisz na stany depresyjne i lękowe? W tej zwięzłej i przystępnej książce odkryjesz bogactwo przydatnych informacji, które pomogą ci pokonać te dolegliwości! Przeczytaj o zdrowotnych tajnikach Biblii oraz o najnowszych odkryciach medycyny przydatnych w walce z depresją i lękiem. Książka ta zawiera fakty, o których twój lekarz być może nigdy ci nie mówił!

Najlepszy środek antydepresyjny. Ścisły związek między kwasami tłuszczowymi omega-3 i czynnościami mózgu.

Pokarmy pomocne w skutecznej walce z depresją. Pełna radości strategia przezwyciężenia depresji przy pomocy niezbędnych witamin, minerałów i suplementów

Chcesz być zdrowy. Pan Bóg także tego pragnie. Teraz nareszcie trzymasz w rękach źródło wiedzy, która pomoże ci odzyskać zdrowie ciała, ducha i umysłu.
Dr DON COLBERT jest dyplomowanym ekspertem w praktyce rodzinnej. Zdobył również obszerną wiedzę z zakresu medycyny żywieniowej i zapobiegawczej. Pomógł już milionom ludzi odkryć radość dostąpienia Bożego uzdrowienia.

Cechy Produktu

Autor: dr Don Colbert
Okładka: miękka
Format: 100x165 mm
Liczba stron: 96
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-60725-51
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora