Hans Kraenzlin- On the back of Bethlelem

Indeks: CD/0280

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin Ostatnie egzemplarze!

29,90 zł brutto

    Płyta, na której Bóg jest uwielbiony muzyką. Album ma charakter międzynarodowy. Biorą w nim udział wyśmienici muzycy, znani z polskiej oraz nowozelandzkiej chrześcijańskiej sceny muzycznej.

Projekt ON THE BACK HILLS OF BETHLEHEM narodził się w czasie, gdy Hans Kraenzlin mieszkał w dzielnicy Bethlehem w Tauranga w Nowej Zelandii. Uwielbiając Boga i tworząc muzykę w domowym zaciszu i lokalnej służbie postanowił nagrać płytę na chwałę Zbawiciela. Album ma charakter międzynarodowy. Biorą w nim udział wyśmienici muzycy, znani z polskiej oraz nowozelandzkiej chrześcijańskiej sceny muzycznej. Ciekawym urozmaiceniem jest utwór o  tytule Psalm 103, który został nagramy w formie rapu w języku maoryskim przez rdzennego mieszkańca Nowej Zelandii. W piosence Satisfied bierze wokalny udział żona Hansa, Ula (Polka), i ich 2-letnia córka Sariah

Paweł Zarecki – fortepian, klawisz, programowanie, produkcja
Robert Szydło – mix i master, gitara basowa
Piotr Nazaruk – flet
Agnieszka Suska – wiolonczela
Noemi Miriam Kubas – skrzypce 
Ola Wyłupek – artwork i grafika

KRAENZLIN HANS urodził się w niemiecko-brytyjskiej rodzinie misjonarzy, którzy sprawują swoją służbę na wyspach Pacyfiku (Hawaje, Guam, Saipan, Tonga). W 2003 roku podczas wyjazdu misyjnego do Chile, poruszony tamtejszą ciemnością i niesprawiedliwością pytał Boga o wyraźne wskazanie drogi, jaką ma iść, by w najlepszy możliwy sposób służyć Królestwu Niebieskiemu. Tą ścieżką okazała się muzyka. Przez kolejne osiem lat Hans uczył się grać i tworzyć dla Boga. W 2005 roku w kalifornijskim Chico, podczas szkoły liderów Youth With a Mission poznał swoją przyszłą żonę  Ulę – Polkę, byłą wokalistkę TGD. Po ślubie zamieszkali w Nowej Zelandii  i rozpoczęli 4-letnią współpracę z International House of Prayer (IHOP), gdzie byli liderami uwielbienia. To właśnie na tych spotkaniach modlitewnych powstawały utwory na płytę “On the back hills of Bethlehem”.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję