Hans Kraenzlin- On the back of Bethlelem

Indeks: CD/0280

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

Ostatnie egzemplarze!

29,90 zł brutto

Pełny opis produktu

    Płyta, na której Bóg jest uwielbiony muzyką. Album ma charakter międzynarodowy. Biorą w nim udział wyśmienici muzycy, znani z polskiej oraz nowozelandzkiej chrześcijańskiej sceny muzycznej.

Projekt ON THE BACK HILLS OF BETHLEHEM narodził się w czasie, gdy Hans Kraenzlin mieszkał w dzielnicy Bethlehem w Tauranga w Nowej Zelandii. Uwielbiając Boga i tworząc muzykę w domowym zaciszu i lokalnej służbie postanowił nagrać płytę na chwałę Zbawiciela. Album ma charakter międzynarodowy. Biorą w nim udział wyśmienici muzycy, znani z polskiej oraz nowozelandzkiej chrześcijańskiej sceny muzycznej. Ciekawym urozmaiceniem jest utwór o  tytule Psalm 103, który został nagramy w formie rapu w języku maoryskim przez rdzennego mieszkańca Nowej Zelandii. W piosence Satisfied bierze wokalny udział żona Hansa, Ula (Polka), i ich 2-letnia córka Sariah

Paweł Zarecki – fortepian, klawisz, programowanie, produkcja
Robert Szydło – mix i master, gitara basowa
Piotr Nazaruk – flet
Agnieszka Suska – wiolonczela
Noemi Miriam Kubas – skrzypce 
Ola Wyłupek – artwork i grafika

KRAENZLIN HANS urodził się w niemiecko-brytyjskiej rodzinie misjonarzy, którzy sprawują swoją służbę na wyspach Pacyfiku (Hawaje, Guam, Saipan, Tonga). W 2003 roku podczas wyjazdu misyjnego do Chile, poruszony tamtejszą ciemnością i niesprawiedliwością pytał Boga o wyraźne wskazanie drogi, jaką ma iść, by w najlepszy możliwy sposób służyć Królestwu Niebieskiemu. Tą ścieżką okazała się muzyka. Przez kolejne osiem lat Hans uczył się grać i tworzyć dla Boga. W 2005 roku w kalifornijskim Chico, podczas szkoły liderów Youth With a Mission poznał swoją przyszłą żonę  Ulę – Polkę, byłą wokalistkę TGD. Po ślubie zamieszkali w Nowej Zelandii  i rozpoczęli 4-letnią współpracę z International House of Prayer (IHOP), gdzie byli liderami uwielbienia. To właśnie na tych spotkaniach modlitewnych powstawały utwory na płytę “On the back hills of Bethlehem”.

Recenzje

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję