Smith michael - wonder

Indeks: CD/0110

Stan: Nowy produkt

produkt chwilowo niedostępny

52,50 zł

Po niezwykle udanej serii płyt worship'owych Michael wraca do swoich korzeni muzycznych, to on przez lata wyznaczał kierunek współczesnej chrześcijańskiej muzyki pop.

Album "Wonder" jest inspirowany w głównej mierze przeżyciami i obserwacjami, których artysta mógł doświadczyć w czasie wielomiesięcznych koncertów "New Hallelujah" w różnych zakątkach świata.

Nowe piosenki są odpowiedzią na potrzeby ludzi i problemy z którymi się borykają na co dzień, wykorzystując swój dar muzyczny Smith trafia do najgłębszych zakamarków duszy słuchacza

"Album 'Wonder' zawiera piosenki pełne nadziei, które mogą leczyć zranione serca. Trudno jednak wskazać jakieś 'wielkie' utwory na tej płycie.
Zakochałem się w 'Save Me From Myself', utworze, który kocham coraz bardziej zarówno od strony muzycznej - potęga brzmienia, jak i tekstowej - 'Ty możesz uratować mnie przed samym sobą, nie ma nikogo innego na kim mógłbym polegać tak jak na Tobie, zbaw mnie od siebie samego, nie ma nikogo innego, który mógłby mnie uczynić wolnym..."             Michael W. Smith

Spis utworów:

 1. Save me from myself
 2. Take me breath away
 3. Run to you
 4. I`ll wait for you
 5. Forever yours
 6. Welcome home
 7. Wonder (not far away)
 8. Rise
 9. You belong to me
 10. Leave
 11. One more time
 12. Take me over
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję