Joshua Aaron - Cover The Sea

Indeks: CD/0743

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

54,00 zł

Close

Joshua Aaron to wielokrotnie nagradzany amerykańsko-izraelski piosenkarz i autor tekstów. Mieszka w pobliżu Jeziora Galilejskiego ze swoją żoną Jeannie i pięciorgiem dzieci.

Wydanie albumu "Cover The Sea" zostało poprzedzone singlem „Spirit and the Bride”.
Aaron pisze: „Dla mnie to coś więcej niż tylko piosenka. Jest to przesłanie, które kryje się w Objawieniu św. Jana 22. Tutaj w Izraelu restauracje są otwierane i wszystko zaczyna znowu funkcjonować. Być może wszyscy będziemy mieli jakiś rodzaj „normalnego” życia, na które czekamy, prawda? Jest jednak większy obraz, który, mam nadzieję, jako „panna młoda” mogliśmy zobaczyć w tych cichych (covid-owych) czasach. To coś więcej niż tylko powrót do „normalności”. To obraz zaręczonej panny młodej, która czeka na wieczerzę weselną Baranka! Pan Młody wraca do panny młodej! Przygotowanie rzeczy nie jest łatwe. Ale panuje spokój, wiedząc, że Pan Młody niedługo tu będzie. Duch i Oblubienica mówią: PRZYJDŹ! "

Piosenki Joshuy Aarona, śpiewane po angielsku i hebrajsku, łączą różne style muzyczne: bluegrass, rock, współczesny worship, reggae i tradycyjne żydowskie brzmienia. Stanowią połączenie wielu eklektycznych dźwięków i wpływów, aby dotrzeć do słuchaczy wszystkich narodów, wyznań i języków z dobrą nowiną Mesjasza Jeszuy.

01 - One Big Family
02 - Cover the Sea
03 - Triumphant
04 - Everything
05 - Safely in His Arms
06 - Spirit and the Bride
07 - Come (Bo)

 

    Rok wydania: 2020
    Nośnik: CD
    Styl muzyczny: Messianic Praise/Worship

 

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję