Dekada za dekadą - Bobb Biehl

Indeks: PR/0319

Stan: Nowy produkt

Autor: Bobb Biehl

Podtytuł: Życie jest zaskakująco przewidywalne

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł

Close

DEKADA za DEKADĄ - życie jest zaskakująco przewidywalne!

To, czego doświadczasz w obecnej dekadzie życia, doświadczyły już miliony! Zakładając, że nie masz problemów ze zdrowiem, Twoje życie układa się według przewidywalnych schematów. Ta książka pomoże Ci zrozumieć, co wydarza się w poszczególnych dekadach życia.

Odkrycie, czego w danej dekadzie życia doświadczają ludzie z najbliższego otoczenia, członkowie rodziny, a także przyjaciele, jest nadzwyczaj pomocne i pozwala patrzeć na życie bardziej pogodnie. A Ty - mimo upływu lat - nie będziesz mógł się doczekać tego, co przed Tobą!

Co więcej, dzięki tej książce możesz lepiej komunikować się z innymi zarówno podczas rozmowy, sesji poradnictwa, prezentacji, przemowy, jak i w tekstach pisanych.


BOBB BIEHL - jest mentorem prezesów. Od 1976 roku współpracował z około 500 osobami z najwyższej kadry zarządzającej. Prowadził spotkania z ponad 5000 kierowników różnych szczebli. Opierając się na własnym doświadczeniu, napisał ponad 20 książek i opracował wiele seminariów, filmików, broszur i artykułów. Dorastał w Mancelonie w stanie Michigan (USA). Studiował na Uniwersytecie Stanowym Michigan, gdzie zdobył tytuł licencjata psychologii (w 1964 roku) i magistra poradnictwa (w 1966 roku). W 1964 roku ożenił się z Cheryl Kimbel. Mają dwoje dorosłych dzieci, troje wnucząt i czworo prawnucząt.

Cechy Produktu

Autor: Bobb Biehl
Podtytuł: Życie jest zaskakująco przewidywalne
ISBN: 5903856992732
Format: 14,5 x 20,5 cm
Rok wydania: 2021
Okładka: miękka
Liczba stron: 124
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora