Jak naprawdę kochać swoje dziecko

Indeks: WW/0186

Stan: Nowy produkt

Autor: Ross Campbell

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

24,00 zł

Close

Książka ta obnaża nasze słabe strony. Nie krytykuje nas jednak, ale mówi jak spełniać obowiązki rodzicielskie w inny, konstruktyw¬ny sposób. Prezentuje postawę wynikającą ze zrozumienia i nie pogodzenia się z istniejącym stanem rzeczy.


Rodzice nigdy nie byli kształceni na rodziców. Mają tendencję do wychowywania dziecka bez żadnych ustalonych norm. Nawet sukcesy zdarzają im się przeważnie przypadkiem. Książka ta została pomyślana tak, by przyczynić się do osiągnięcia sukcesów zamierzonych.


Dr Ross Campbell ma do powiedzenia coś bardzo istotnego i mówi to w sposób przystępny – tak, abyśmy to zrozumieli. Poprzez tę książkę autor ukazuje się nam jako człowiek o wielkiej intuicji, wielkich wartościach duchowych i dużej wrażli-wości zarówno wobec dzieci, jak i rodziców. Aby zilustrować to, co ma do powiedzenia, nie waha się przedstawić nam doświadczenia własne i swojej rodziny.


Książka ta pełna jest praktycznych, gotowych do zastosowania porad, dlatego po przeczytaniu jej ma się ochotę zacząć ją czytać od początku. I rozum i serce powiedzą wam, że zawiera ona prawdzi¬we treści.


Cechy Produktu

Autor: Ross Campbell
Okładka: miękka
Format: 14,9 x 21 cm
Liczba stron: 156
Rok wydania: 2021
ISBN: 9788360917367
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora