Bumerang - Aleksiej Lediajew

Indeks: WW/0185

Stan: Nowy produkt

Autor: Aleksiej Ladiajew

Podtytuł: Kim będą twoje dzieci?

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

30,00 zł

Close

Bumerang. A kim będą TWOJE dzieci?

Duchowy zasiew w życie dzieci niesie wielki urodzaj na niwie przebudzenia. Bumerang nie wraca pusty. Bumerang wraca ze zdobyczą. Z ogromną zdobyczą.
A. Lediajew, Bumerang

Życie rodziców to zasiew, a życie dzieci – żniwo. To, kim będą nasze dzieci, zależy od nas samych.

Analizując losy rodziny króla Dawida, autor wskazuje przyczyny oraz konsekwencje nękającego społeczeństwo i Kościół kryzysu rodziny. Jedynym rozwiązaniem jest powrót do Słowa Bożego, zgodnie z którym światem rządzi niepodważalne prawo sprawiedliwości: co człowiek sieje, to i żąć będzie.

Odpowiedzialność za dzieci, za ich duchowy wzrost i przyszłość spoczywa wyłącznie na nas. Nie jesteśmy jednak skazani wyłącznie na własne siły – pozwólmy Bogu budować nasz dom.

Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu kościoła oraz znajomości Słowa Bożego, autor daje jasne wskazówki, jak zapobiec oraz zaradzić wielu problemom, z jakimi spotykają się rodzice i opiekunowie.

Niezwykle cenna książka, którą gorąco polecamy nie tylko rodzicom, lecz także wszystkim dorosłym i dorastającym dzieciom.

Aleksiej Lediajew, założyciel i pastor jednego z największych protestanckich kościołów chrześcijańskich na Łotwie – Nowe Pokolenie. Autor wielu książek, piosenek, przedstawień muzycznych i programów telewizyjnych.

Cechy Produktu

Autor: Aleksiej Ladiajew
Podtytuł: Kim będą twoje dzieci?
ISBN: 9788361844495
Format: 14 x 20,5 cm
Rok wydania: 2021
Okładka: miękka
Liczba stron: 144
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję