Kochaj i stawiaj granice

Indeks: WW/0162

Stan: Nowy produkt

Autor: Erin MacPherson & Ellen Schuknecht

Podtytuł: Jak połączyć dyscyplinę i miłość w wychowaniu

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

34,90 zł

Twórczo połącz miłość i dyscyplinę, by przekonać swojego młodego buntownika, że warto zaufać Twojej rodzicielskiej mądrości i trosce!

Nie wiesz, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi rodzicielskimi wyzwaniami? Wprowadź w życie ten prosty program wychowawczy, odpowiedni dla dzieci w każdym wieku – zarówno dla przedszkolaka, jak i nastolatka!

Wszyscy rodzice zmagający się z kolejnymi falami buntu swojego dziecka, poirytowani jego niewdzięcznością i zatroskani o wybory życiowe swych latorośli, poszukują sprawdzonego i konkretnego przewodnika po skomplikowanym świecie rodzicielstwa. Z myślą o matkach i ojcach potrzebujących precyzyjnych i skutecznych wskazówek, jak wprowadzić w wychowanie dyscyplinę, nie rezygnując z wyrozumiałości i czułości, Erin MacPherson i Ellen Schuknecht przygotowały ten niezwykle praktyczny poradnik. Korzystając z ich sprawdzonych metod, nauczysz się mądrze stawiać dzieciom granice i wypełnisz wasze rodzinne życie spokojem oraz harmonią.

Zamień ciągłe awantury w konstruktywne rozmowy i krok po kroku naucz swoje dziecko m.in.:

    radzenia sobie z trudnymi emocjami i opanowywania gniewu;
    prawdziwej wdzięczności wobec Boga i ludzi;
    nawiązywania dobrych i rozwijających relacji z rówieśnikami;
    odpowiedniego reagowania na zagrożenia czyhające we współczesnym świecie;
    szacunku dla seksualności.
 


    Erin MacPherson – autorka serii popularnych poradników chrześcijańskich na temat macierzyństwa i małżeństwa, a także artykułów w prasie; częsty gość audycji radiowych i spotkań z rodzicami. Wraz z mężem wychowują troje dzieci.

    Ellen Schuknecht – pedagog i terapeutka z 40-letnim stażem, autorka bestsellerowych poradników dla rodziców, prywatnie mama trojga dzieci i babcia jedenaściorga wnucząt.
 

Cechy Produktu

Autor: Erin MacPherson & Ellen Schuknecht
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-7482-868-0
Liczba stron: 240
Format: 140 x 205 mm
Podtytuł: Jak połączyć dyscyplinę i miłość w wychowaniu
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję