Robienie dzieci - nikt ci tego nie powie

Indeks: TT/0058

Stan: Nowy produkt

Autor: Tomasz P. Terlikowski

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

24,90 zł brutto

„Obala medialne mity. Radykalna. Momentami budzi sprzeciw nawet przekonanych. Warto, by dała nowy początek dyskusji o in vitro.
Na argumenty, nie emocje”.
Brygida Grysiak,
dziennikarka TVN24

„Napisana bardzo przystępnym językiem, książka zawiera elementarne kompendium wiedzy o in vitro. Stanowi doskonały przewodnik po problematyce bioetycznej, szczególnie dla tych, którzy uznają się za katolików, ale mają problem z nauczaniem Kościoła, często odrzucając je z niewiedzy. Tomasz Terlikowski – nie ukrywając swojego zdania – przedstawia argumenty obu stron, tak zwolenników, jak i przeciwników tej metody zapłodnienia. Jednocześnie udziela odpowiedzi na pytanie, jak wygląda prawdziwe leczenie bezpłodności”.
Krzysztof Ziemiec,
dziennikarz prowadzący Wiadomości w TVP1

Tomasz P. Terlikowski – filozof, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, publicysta, wykładowca akademicki, tłumacz, redaktor naczelny portalu Fronda.pl. Jest autorem ponad dwudziestu książek naukowych i publicystycznych, m.in. Nowa kultura życia. Apologia bioetyki katolickiej, Homoseksualista w Kościele, Męczennicy prawosławia, Tora między życiem a śmiercią. Bioetyki żydowskie w dialogu, Rzeczpospolita papieska. Jan Paweł II o Polsce do Polaków,
a także jednej powieści – Operacja Chusta.
Mąż jednej żony i ojciec czwórki dzieci.

Cechy Produktu

Autor: Tomasz P. Terlikowski
Okładka: miękka
ISBN: 9788375571097
Liczba stron: 216
Format: 125x195 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję