Zaplątani w pożądanie

Indeks: TT/0104

Stan: Nowy produkt

Autor: ks. Mirosław Maliński

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

33,00 zł

Close

 Książka „Zaplątani w pożądanie” dotyczy jednego z najbardziej gorących obecnie tematów na świecie – uzależniania od seksu i relacji homoseksualnych. Jest wyjątkowa, bo nie znajdziecie w niej ocen, wytykania palcami i pretensji. Nie znajdziecie też gotowych rozwiązań, które jednoznacznie wskazywałyby, co jest dobre, a co złe. Nie ma w niej też recepty z przepisem na „poprawne” życie. Znajdziecie za to szczerą, głęboką rozmowę, która zupełnie zmieni Wasze postrzeganie osób przeżywających problemy natury seksualnej.

Książka zawiera historie kobiet i mężczyzn o skłonnościach homoseksualnych i mężczyzn-seksoholików, którzy mówią o swojej drodze ku trzeźwości.

Dedykowana jest w szczególności:

osobom, których temat dotyczy, i które chcą zobaczyć, jak inni radzą sobie z problemami związanymi z seksualnością, tj. uzależnieniem od seksu, masturbacją, pornografią;
psychologom, psychiatrom, duszpasterzom – aby mogli bliżej poznać konflikt, który przeżywają osoby dotknięte kwestiami poruszonymi w książce i poznać możliwe skuteczne metody pomocy;

Składa się z 3 części, czyli trzech rozmów:

Rozmowa prowadzona z seksoholikami o orientacji heteroseksualnej,
Rozmowa z kobietami doświadczającymi uczuć homoseksualnych,
Rozmowa z mężczyznami o skłonnościach homoseksualnych.
W „Zaplątanych…” nie ma polemiki. Nikt nie zajmuje stanowiska, nie podaje cudownych sposobów radzenia sobie z problemami, a tym bardziej nie radzi innym. Jest prosta wymiana zdań – szczera osobista rozmowa ludzi, którzy zmagają się ze swoją bolesną seksualnością. Są to osoby z pewnym doświadczeniem, bagażem, przebytą drogą. Opowiadają o niej i o wnioskach, które wyciągnęli.

Autorzy: anonimowi

Redakcja: zespół pod kierownictwem ks. Mirosława Malińskiego

Cechy Produktu

Autor: ks. Mirosław Maliński
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Liczba stron: 282
Rok wydania: 2019
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora