Diabelski traktat - czasy ostateczne cz. 2

Indeks: PO/0063

Stan: Nowy produkt

Autor: Jerry B. Jenkins, Tim LaHaye

Wydawnictwo:

Out of stock

19,00 zł

Produkty powiązane

Dzień, w którym z powierzchni ziemi zniknęły miliony osób był wstępem do najbardziej tragicznego okresu w historii ludzkości. Początek końca świata - zapowiadany i zadziwiająco szczegółowo opisywany przez biblijnych proroków.
Nicolae Carpathia, nowy Sekretarz Generalny ONZ, powołuje ogólnoświatowy rząd, a jego stolicę przenosi do nowo wybudowanego na terenie Iraku miasta, Nowego Babilonu. Wprowadza również światową unię monetarną i militarną, przejmując faktycznie władzę w skali globalnej. Nie cofa się przed wprowadzeniem nowej, ogólnoświatowej religii pokoju. Zręcznie manipulując, powołuje do godności papieskiej oddanego mu kardynała, pozostawionego na ziemi, w czasie gdy wszyscy wierzący w Chrystusa ludzie z niej zniknęli. Prezydent Stanów Zjednoczonych zostaje zepchnięty do podziemia i organizuje opozycyjną partyzantkę. Atomowy atak na Londyn i Waszyngton rozpoczyna konflikt zbrojny pomiędzy przeciwnikami globalizacji a Antychrystem, którym okazuje się Carpathia.
Czy taki scenariusz dziejów świata jest w ogóle możliwy? Autorzy kontynuują w brawurowy sposób opowiadanie o nadchodzących czasach ostatecznych, rozpoczęte w powieści Dzień zagłady. W mistrzowski i zaskakujący sposób zestawiają współczesne wydarzenia polityczno-gospodarcze z proroctwami zawartymi w Biblii.
Seria „Czasy ostateczne” od trzech lat króluje na wszystkich listach bestsellerów z listą „New York Timesa” na czele. Najpoczytniejszy thriller polityczny ostatnich lat, czytany z zapartym tchem przez wszystkich, nawet przez młodzież, na wszystkich kontynentach.

Cechy Produktu

Autor: Jerry B. Jenkins, Tim LaHaye
Okładka: miękka
Format: 145 x 205 mm
Liczba stron: 420
Rok wydania: 2012
ISBN: 83-7146-185-2
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora