Kalendarz książkowy 2022 dobry zasiew Duży Format

Indeks: KL/0883

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

12,00 zł

Close

Od ponad 30 lat kalendarz „Dobry Zasiew” udowodnił, że jest wiarygodnym narzędziem ewangelizacyjnym. Rocznie sprzedaje się ponad 2 000 000  egzemplarzy na całym świecie, w 20 językach. Zakładając, że czytany jest w wielu rodzinach, możemy sobie wyobrazić, że czytelników może być kilka razy więcej! 

Kalendarz zawiera 365/366 wiadomości, które głoszą Dobrą Nowinę. Każdego dnia w roku można w nim przeczytać krótkie, przesłanie biblijne opierające się na Bożej drodze zbawienia. Czytelnik kierowany jest w wypełniony miłością sposób do jedynego Zbawcy i Odkupiciela ludzi, Pana Jezusa Chrystusa.

Zawarte w kalendarzu wyjaśnienia tekstów biblijnych, świadectwa, wiersze ukazują nieskończoną Bożą miłość do ludzi. Nie zapomniano również o osobach wierzących w Pana Jezusa - kalendarz zawiera kartki dodające im sił oraz wzrostu na drodze wiary. Czytelnicy z całego świata, młodzi i w podeszłym wieku, są zawsze poruszeni treścią kalendarza.

Kalendarz „Dobry Zasiew" opiera się całkowicie na prawdach biblijnych i nie propaguje doktryn żadnej z denominacji chrześcijańskich.


Dostępne w ofercie także kalendarze obcojęzyczne: rosyjski, ukraiński, angielski, niemiecki. W razie chęci zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny.

Cechy Produktu

Okładka: miękka
Format: 12,5 x 21 cm
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-3-96162-677-9
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję