101 proroctw o czasach ostatecznych

Indeks: BI/0170

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

4,80 zł brutto

-20%

6,00 zł brutto

Produkty powiązane

101 Proroctw o czasach ostatecznych to czterdziesto stronicowa książeczka stworzona przez wydawnictwo Eternal Productions i zaprojektowana tak aby swoją okładką i profesjonalnym przygotowaniem zwrócić uwagę nawet przypadkowo spoglądającej osoby. Co więcej... zawartość może ocalić życie!

Wewnątrz znajduje się zaprezentowany w prosty sposób DOWÓD na to, że Biblia, która przepowiada przyszłe wydarzenia, jest prawdziwie Słowem Bożym. Zawiera również nadzieję osiągalną dla każdego.

Broszura porównuje proroctwa o czasach ostatecznych z aktualnymi bądź zapowiadanymi wydarzeniami. Ich wypełnienie się wymaga zwrócenia uwagi tym, którzy nie orientują się w Bożym Słowie. Przed ich oczyma zostaną odkryte szczegółowe proroctwa. Książeczka zachęci także wierzących – przypominając im o Bożych obietnicach.

Wierzymy, że broszura będzie potężnym narzędziem ewangelizacyjnym i zwracając uwagę na bieżące wydarzenia otworzy drzwi by dzielić się miłością i łaską naszego Stworzyciela z tymi, którzy są w niebezpieczeństwie Sądu Ostatecznego.

Proroctwa uprawomocniają Słowo Boże,  włóż ją więc w ich ręce!

Cechy Produktu

Liczba stron: 40
Rok wydania: 2012
ISBN: 9789057984686
Okładka: miękka
Format: 15,4 x 10,6
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję