Czasy ostateczne w zarysie

Indeks: CO/0001

Stan: Nowy produkt

Autor: Sliker David

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł

Czy powinniśmy obawiać się przyszłości? Czy chrześcijanie doświadczą prześladowania w Czasach Ostatecznych? Czy jako część Kościoła odgrywamy jakąś rolę w Czasach Ostatecznych? Skąd możemy wiedzieć, kiedy nadejdą Czasy Ostateczne? Czy nastąpi to wkrótce? Jak możemy zrozumieć, co Biblia mówi na temat Czasów Ostatecznych?
Odpowiedzi istnieją a Biblia mówi o tym wyraźniej niż nam się zwykle wydaje. „Czasy Ostateczne w zarysie” odpowiada na powszechnie stawiane pytania na temat Czasów Ostatecznych i daje łatwe do przyjęcia wyjaśnienia. Dostarcza również wskazówek, w jaki sposób studiować, przygotowywać się i pokochać Boży plan odnośnie nadchodzącego Czasu. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś zrozumieć wydarzenia Czasów Ostatecznych i to, jaka jest twoja rola w ostatniej godzinie historii, ta książka, dzięki przystępnemu językowi i zawartym w niej prawdom biblijnym, będzie dla ciebie dużą pomocą.

David Sliker jest seniorem liderem w International House of Prayer Missions w Kansas City, w Stanie Missouri. Tam też mieszka wraz ze swoją żoną Tracey i trójką dzieci, Riley, Lauren i Daniel. Jest instruktorem w Forerunner School of Ministry, gdzie naucza na temat Czasów Ostatecznych.

Cechy Produktu

Autor: Sliker David
Okładka: miękka
Liczba stron: 166
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję