Cała ta moralność

Indeks: ET/0006

Stan: Nowy produkt

Autor: Fred Hartley

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

6,50 zł

Close

Pora już, żebym wyszła z ukrycia i pokazała, jaka jestem naprawdę. Muszę to powiedzieć, choćby miało was to trochę zbić z tropu. Ukrywam się już od wielu lat i jestem zmęczona. Nie, jestem chora i zmęczona.
Dlaczego?
Czuję się zupełnie niechciana. Kiedyś ludzie mówili o mnie po imieniu - nawet nastolatki! Ale teraz, kiedy o mnie myślą, jestem dla nich jak jakieś... brzydkie słowo. To bardzo przygnębiające. Sama nie wiem, co na to poradzić. Gdyby poznali mnie lepiej, przestaliby się mnie tak bać.
Jak czułbyś się na moim miejscu? Czy miałeś czasem wrażenie, że ludzie tak naprawdę wcale cię nie znają? Jak się tak czuję cały czas.
Kiedyś ludzie mnie znali, nawet szanowali. Potem zaczęły się przykre kłamstwa. I wkrótce prawie wszyscy wierzyli już w te kłamstwa. Teraz prawie nikt o mnie nie myśli. Nawet nie wymieniają mojego imienia. Ono ludzi... denerwuje.

Chcę to wyjaśnić raz na zawsze. Jestem dumna z tego, kim jestem. Mam na imię...
Moralność
Zasady moralne to podstawa życia istot myślących. Człowiek nie posiadający w pełni ukształtowanego systemu wartości jest jak ćma krążąca wokół płomienia świecy - nie ma żadnych szans. Większość decyzji, jakie podejmujemy, zależy od naszego systemu wartości. W społeczeństwie istnieją 4 podstawowe systemy wartości: humanistyczny, materialistyczny, hedonistyczny i chrześcijański, ten ostatni jako jedyny nie opiera się na egoizmie.

Cechy Produktu

Autor: Fred Hartley
Okładka: miękka
ISBN: 83-85435-92-1
Liczba stron: 176
Format: 125 x 195 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję