Pokolenie czasów końca

Indeks: WD/0045

Stan: Nowy produkt

Autor: Jonathan David

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

24,00 zł

Na całym świecie, w każdym narodzie wzbudzane jest pokolenie czasów końca - pokolenie wierzących przełomu. Są to ci, którzy poświęcą wszystko, co mają, aby wypełnić wolę Króla. Książka ta opisuje charakterystykę wierzących przełomu oraz ich funkcjonowanie w Kościele i społeczeństwie. Odkryj swoje zadanie w nadchodzącej historii działania Ducha!
To książka dla wszystkich, którzy wyczekują przebudzenia w naszym kraju i chcą się do niego przygotować.
Książka Jonathana Davida zainspiruje cię, abyś dołączył do pokolenia niosącego Boże zmiany. Wskaże, jak przygotować się do budowania Kościoła Jezusa Chrystusa. Rozbudzi pragnienie przemiany i przełomu zarówno w twoim osobistym życiu, jak i w Kościele.

Dr Jonathan David jest założycielem i pastorem-seniorem Full Gospel Centre Muar – rozwijającego się kościoła w Johor (Malezja). Przewodniczy International Strategic Alliance of Apostolic Churches. Zyskał uznanie w gronie chrześcijańskich przywódców po opublikowaniu książki Apostolic Strategies Affecting Nations.
Jest również honorowym członkiem prestiżowej organizacji International WHO’S WHO Historical Society w USA oraz członkiem International Association of Business Leaders Inc. – Stowarzyszenia Liderów Biznesu.
Mieszka w Muar, w Malezji, z żoną Helen i z dwiema córkami.

Cechy Produktu

Autor: Jonathan David
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-922297-9-7
Liczba stron: 216
Format: 13x20,5 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję