Poza Horyzont. Anthea Parsons

Indeks: K02374

Stan: Nowy produkt

Autor: Anthea Parsons

22,00 zł brutto

Pełny opis produktu

Anthea Parsons jest niezwykłą, młodą kobietą, a jednak bardzo skromną. Jej książka Poza horyzont to historia przeciętnej, prostej osoby, dokonującej rzeczy, które przez wielu byłyby uznane za zdecydowanie nadzwyczajne. 
Młoda, niezamężna, biała kobieta w czarnej Afryce, często podróżująca samotnie do odległych, niedostępnych miejsc jest już sama w sobie niesamowita. Często stawała twarzą w twarz z niebezpieczeństwem i tylko jej wiara w Boga wspierała ją. Była w nieustannej potrzebie Jego ochrony i zaopatrzenia. Musiała odważnie głosić Ewangelię i widzieć nieustanny strumień znaków i cudów w swojej służbie, z których wiele jest tu opisanych. 

Książka ta przypomina przygodową opowieść, gdzie kolejne wydarzenia następują szybko jedne po drugich. Ta prosta lektura pobudzi twoją wiarę, dlatego że, tak jak to podkreśla Anthea, Jezus jest wciąż taki sam, jeśli ludzie pokładają w Nim swoją nadzieję. Książka jest świadectwem Bożej wierności wobec Anthei, w odpowiedzi na jej posłuszeństwo powołaniu, aby iść, głosić i kochać Afrykańczyków Jego miłościś. Realistyczny sposób pisania powoduje, że Afryka ożywa i masz udział w dokonaniach autorki, jak również w dramacie i cenie takiej służby. 

Dobrze pamiętam dzień, kiedy Anthea przyszła do mojego biura i powiedziała: Colin, w czasie, gdy byłam twoją sekretarką, Bóg tak wiele mi dał, że muszę przekazać to innym. Chcę pojechać do Afryki i głosić. I dokładnie tak zrobiła. Wiele tysięcy ludzi zostało poruszonych prawdą o Jezusie Chrystusie i Jego miłości poprzez jej życie. 

Kiedy Anthea wpisywała do komputera teksty moich książek, nie oczekiwałem, że za kilka lat będę pisał wstęp do jej pierwszej książki. Jednak ona rzeczywiście dokonywała rzeczy, o których inni tylko marzą.
 Modlę się, aby był to zaledwie pierwszy tom jej historii. Anthea ma dopiero trzydzieści lat i wiele jest jeszcze przed nią w służbie dla Boga. Więcej przeżyć wciąż czeka na nich w Afryce, która stała się teraz jej domem. Ufam, że wiele przygód wiary czeka również na Ciebie czytelniku, dlatego, że ponadnaturalna obecność i moc Jezusa Chrystusa jest dostępna dla Ciebie, tak jak dla Anthei.

Colin Urquhart Dyrektor
Kingdom Faith Ministries

Cechy Produktu

Autor: Anthea Parsons
Okładka: miękka
ISBN: 83-85955-29-1
Liczba stron: 218
Format: 15x21 cm

Recenzje

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję