Armia zwykłych ludzi

Indeks: BS/0170

Stan: Nowy produkt

Autor: Felicity Dale

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł brutto

Historie prawdziwych mężczyzn i kobiet, którzy: PO PROSTU BYLI KOŚCIOŁEM

 CHWILA SZCZEROŚCI: GDZIE JEST TWOJE POLE MISYJNE?

    W twoim pokoju gościnnym

    W pobliskiej kawiarni

    W biurze

    W akademiku

    W lokalnym szpitalu

    W celi więziennej

    W domu opieki

    Gdziekolwiek i wszędzie

BEZ WZGLĘDU NA TO, GDZIE mieszkasz, możesz tam służyć Bogu.

W tym wznowionym i poprawionym wydaniu Armii Zwykłych Ludzi założycielka kościołów, Felicity Dale, pokazuje, w jaki sposób Bóg używał i nadal używa zwykłych wierzących, takich jak ty, żeby w prosty sposób realizować swoje dzieła na całym świecie.

Ten inspirujący zbiór autentycznych historii przedstawia zwykłych ludzi, którzy praktykowali prosty kościół w swoich domach, miejscach pracy lub sąsiedztwie, dzięki czemu mogli oglądać niezwykłe rzeczy. Poznasz ludzi, których Bóg używał, jako swoich narzędzi, aby kierować życiem innych, pomagać innym wyjść z nałogów lub pozbyć się piętna kryminalnej przeszłości. Przeczytasz o rodzicach, którzy udzielają dzieciom biblijnych lekcji oraz o małżeństwie zapraszającym sąsiadów na obiad i rozmowę. Zobaczysz rozprzestrzenianie się ewangelii oraz przemianę ludzkiego życia.

Pozostaje tylko jedno pytanie: Czy jesteś gotowy na to, aby rozpocząć swoją historię?

Felicity Dale odbyła praktykę lekarską w Barts Hospital w Londynie, gdzie razem z mężem, w trakcie studiów medycznych, a potem w East End w Londynie, byli pionierami idei prostego kościoła. Felicity i Tony mieszkają obecnie w Stanach Zjednoczonych i aktywnie angażują się w szkolenie założycieli kościołów. Są twórcami czasopisma House2House (Dom domowi), napisali również kilka książek, między innymi The Rabbit and the Elephant (Królik i słoń), Simply Church (Po prostu kościół) oraz podręcznik o zakładaniu kościołów Getting Started (Początki). Regularnie przemawiają na konferencjach na całym świecie, a mieszkają w Austin, w Teksasie.

Cechy Produktu

Autor: Felicity Dale
Okładka: miękka
Format: 20,6 x 14,0
Liczba stron: 259
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-929446-3-8
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję