Bez rąk, bez nóg - bez ograniczeń Nick Vujicic

Indeks: BS/0168

Stan: Nowy produkt

Autor: VUJICIC NICK

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,90 zł brutto

Produkty powiązane

Nick Vujicic cierpi na fokomelię – rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn. Jednak ten niezwykły młody człowiek pokonał niewyobrażalne ograniczenia wynikające z jego niepełnosprawności. Dziś prowadzi aktywne życie, podróżuje po całym świecie i występuje jako mówca motywacyjny, niosąc nadzieję i inspirację milionom ludzi. Nick angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje własną firmą, prowadzi szkolenia biznesowe, przemawia na międzynarodowych konferencjach i spotyka się z głowami państw.

Rekomendacje:
„Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!” to piękna i budująca opowieść o sile człowieka, która drzemie w jego sercu. Nick Vujicic pływa, surfuje, jeździ po świecie z wykładami, kieruje swoją firmą, pomaga innym, prowadzi program w radiu. Można powiedzieć, że z jego życia płynie przesłanie: „Żyj śmiało! Ten świat jest tego wart”. Szczerze podziwiam.
Marek Kamiński – podróżnik, polarnik, pisarz, założyciel fundacji wspierającej osoby niepełnosprawne

To nie liczba rąk czy nóg decyduje o naszej sile, ale to, co mamy w głowie. Jeśli Nick uśmiecha się tak często, to każdy, kto narzeka na swoje życie, powinien się zawstydzić, a potem podnieść głowę do góry i wziąć się w garść!
Jasiek Mela – założyciel Fundacji Poza Horyzonty, najmłodszy i jedyny niepełnosprawny na świecie zdobywca obu biegunów

Patroni medialni:
Fundacja Marka Kamińskiego, Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Gość Niedzielny, Charaktery, Focus, Opoka, Radio Warszawa, ReligiaTV, Magazyn Literacki Książki, Na kanapie, Gloria24.pl

Cechy Produktu

Autor: VUJICIC NICK
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 165x220
Liczba stron: 288
Rok wydania: 2012
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora