Pieśń słowika - Helen Berhane

Indeks: BS/0157

Stan: Nowy produkt

Autor: Helen Berhane i Emma Newrick

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł brutto

Prawdziwa historia o wierze i prześladowaniu w Erytrei

Przejmująca relacja o wierności Chrystusowi w obliczu zła, cierpienia i wprost niewyobrażalnych przeciwności – losy kobiety, która wolałaby raczej umrzeć niż przestać śpiewać o Bogu, którego kochała.

Świadectwo Helen Berhane stanowi prawdziwe wyzwanie dla wszystkich chrześcijan z tak zwanego wolnego świata. Oto jej słowa: Wyobraźcie sobie, ile możecie zrobić dla chwały Boga ciesząc się wolnością, jeżeli ja mogłam śpiewać dla Niego w więzieniu.

Z prologu do książki:
Czasem nie mogę uwierzyć, że moje życie to te cztery stalowe ściany, my wszystkie niczym bydło stłoczone w zagrodzie, ból, głód i strach. Wszystko z powodu mojej wiary w Boga, który powstał z martwych i zobowiązał mnie do dzielenia się wiarą z tymi, którzy Go jeszcze nie poznali – Boga, którego zabroniono mi czcić. Wracam myślami do pytania, które wiele razy zadawano mi podczas miesięcy spędzonych w więzieniu:
Czy twoja wiara jest tego warta, Helen?
Biorąc głęboki haust skwaśniałego powietrza, kiedy skóra na mojej głowie goreje, obłąkana kobieta zawodzi na zewnątrz, a strażnicy kontynuują obchód, szepczę odpowiedź:
Tak.

Cechy Produktu

Autor: Helen Berhane i Emma Newrick
Okładka: miękka
Format: 130x195 mm
Liczba stron: 136
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-923845-8-8
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję