Niewzruszony - prawdziwa historia ocalenia

Indeks: BS/0151

Stan: Nowy produkt

Autor: Dan Woolley , Jennifer Schuchmann

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,00 zł brutto

65 GODZIN POD ZIEMIĄ
Wstrząsająca historia o przetrwaniu – Dan Woolley był prawie trzy doby uwięziony w zawalonym Hotelu Montana na Haiti. Książka zawiera kolorowe zdjęcia zrobione przez  Woolleya pod gruzami, pożegnalne zapiski skierowane do rodziny. Przedstawia także rozdzierające serce przeżycia żony Dana z tych chwil, gdy czekała na informacje o zaginionym mężu. Trzęsienie ziemi na Haiti miało siłę 7 stopni w skali Richtera i pochłonęło setki tysięcy ofiar.

„Poleciałem na Haiti, aby ratować biedne dzieci. Nie miałem pojęcia, że sam będę potrzebował ratunku.” Dan Woolley

Tuż przed wyjazdem Woolley zmuszony był zmienić hotel, nikt więc nie wiedział – nawet jego żona – gdzie zatrzymał się na Haiti.12 stycznia 2010 roku uderzyło w Port-au-Prince trzęsienie ziemi o sile 7 stopni w skali Richtera. Po wejściu do holu Hotelu Montana Woolley zobaczył, jak pękają ściany i wali się na niego sześciopiętrowy budynek. Woolley spędził 65 godzin w całkowitej ciemności, ze złamaną stopą, otwartą raną nogi i urazem głowy. Zmagał się z rozpaczą, odwodnieniem i gniewem na Boga. Stracił wiarę, że przeżyje i jeszcze kiedyś ujrzy swoją żonę i dwóch małych synków. Wcześniej pozwolił na to, aby życiowe problemy i zajęcia osłabiły jego wiarę i trwałość małżeństwa. Walka o nadzieję i przeżycie, zmusiły go do zastanowienia się nad tym, co tak naprawdę liczy się w życiu.
Urzeknie Was świadectwo Woolleya – świadectwo odnowienia życia duchowego i małżeńskiego, świadectwo wiary, która podtrzymywała go na duchu w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia. Godne podziwu są też jego wrażliwość na biedę i zaangażowanie w działania największej na świecie chrześcijańskiej organizacji – Compassion International – zajmującej się rozwojem dzieci.
Dan wyszedł żywy – i niewzruszony!
– z tego ciemnego i zakurzonego grobowca, dzieli się teraz z nami niezwykle ważnym przesłaniem. Nie przegapcie tego!”
Wess Stafford – prezes i dyrektor generalny Compassion International

DAN WOOLLEY
jest dyrektorem ds. strategii interaktywnych w organizacji Compassion International. Uzyskał icencjat z anglistyki i stosunków międzyna- rodowych na Azusa Pacific University, następnie pracował dla organizacji non profit. Jako uratowany spod gruzów Hotelu Montana na Haiti Woolley gościł w takich programach telewizyjnych, jak: The Today Show, NBC Nightly News, Inside Edition i Larry King Live. Mieszka w Colorado Springs z żoną Christy i dwoma synami – Joshem i Nathanem.

JENNIFER SCHUCHMANN
jest poczytną autorką, wiele jej książek znalazło się na listach bestsel- lerów New York Timesa.

Cechy Produktu

Autor: Dan Woolley , Jennifer Schuchmann
Okładka: twarda
Liczba stron: 320
Format: 145x205 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję