Uciśnione narody - Chiny

Indeks: BS/0134

Stan: Nowy produkt

Autor: Riley K. Smith

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

17,00 zł brutto

Produkty powiązane

 • Uciśnione Narody – Chiny
 • Autor: Riley K. Smith i The Voice of the Martyrs
 • Wydawca: Wydawnictwo I AM
 • Format: 180/102 mm
 • Liczba stron: 128
 • ISBN 978-83-923845-6-4

Jeśli nie zdołamy uciec, powiedzcie naszym przyjaciołom, że żyjemy i umieramy dla Pana. Nie żałuję, że przyjechałem do Chin. Pan mnie powołał i Jego łaska mi wystarcza.
Carl Lundberg w liście napisanym na krótko przed śmiercią, jaką poniósł z rąk prześladowców

Chiny to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Przez dużą część ich długiej historii wiedzie szlak zroszony krwią tych, którzy odpowiedzieli na Boże wezwanie, by dzielić się ewangelią Jezusa Chrystusa – i dobrowolnie zapłacili za to cenę.
Książka ta stanowi krótki przegląd wydarzeń w dziejach Chin, ukazujących cierpienia i nieustraszoną wiarę wyznawców Chrystusa od chwili, gdy chrześcijaństwo dotarło do tego kraju, aż do czasów współczesnych. Spotkamy się w niej z mężczyznami i kobietami, którzy nie wyparli się Chrystusa w obliczu tortur, więzienia, a nawet śmierci.
Męstwo chrześcijan, którzy w czasie Powstania Bokserów w 1900 roku masowo ponosili śmierć męczeńską, tak bardzo zdumiewało powstańców, że z ich martwych ciał wyrywali serca w poszukiwaniu źródła odwagi. Nie rozpoznali jednak działającej w nich mocy Ducha Świętego.
Obecnie ten sam Duch Święty umacnia chińskich chrześcijan, którzy padają ofiarą aresztowań, są bici i wysyłani do obozów pracy, ponieważ uczęszczają do niezarejestrowanych kościołów, rozprowadzają Biblie lub mówią innym o Jezusie. Znosząc często ogromne cierpienia, przyprowadzają do Chrystusa tysiące swoich rodaków.

Cechy Produktu

Autor: Riley K. Smith
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-923845-6-4
Liczba stron: 128
Format: 180/102 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję

  Inne pozycje autora