Zbyt małe by zignorować

Indeks: BS/0041

Stan: Nowy produkt

Autor: Wess Stafford, Dean Merrill

Wydawnictwo:

Out of stock

27,00 zł

Zbyt małe, by zignorować
Wess Stafford, Dean Merrill

Prezydent Compassion International dzieli się inspirującymi przygodami swojego dzieciństwa przeżytego w afrykańskiej wiosce i wzywa nas wszystkich do udziału w przemianie świata – PO JEDNYM DZIECKU NA RAZ.

Dlaczego dzieci są ignorowane w głównym nurcie ludzkiego życia? Rzadko podnoszą głos, gdy są zaniedbywane – lub, co gorsze, krzywdzone i wykorzystywane. A przecież dla ludzkiej przyszłości tak ważne jest, by uczynić je priorytetem w każdej dziedzinie życia.
Takie jest wołanie dra Wessa Stafforda, przywódcy Compassion International, cieszącej się wielkim uznaniem, międzynarodowej służby dla dzieci. W swoim poruszającym manifeście wypowiada się w imieniu tych, którzy sami głosu nie mają.
Dzieci cierpią z powodu wojen, pornografii i prostytucji, ale także z niedożywienia, braku dostępu do edukacji i niedostatecznej opieki. A jednak za kilka krótkich lat to one będą kierowały losami świata. Teraz jest czas działania dla poprawy ich sytuacji i inwestowania w dzieci, ponieważ są zbyt małe, by je zignorować.

Cechy Produktu

Autor: Wess Stafford, Dean Merrill
Okładka: miękka
ISBN: 9788360258156
Liczba stron: 278
Format: 14,5 x 20,5 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję