Dotknąć nieba - Judy Landrieu Klein

Indeks: BS/0425

Stan: Nowy produkt

Autor: Judy Landrieu Klein

Podtytuł: Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrot

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,90 zł

Poruszające i autentyczne świadectwo rodziny, która w obliczu spadających na nią nieszczęść odkrywa niesamowitą moc Boga.

Umarł i spotkał Jezusa a potem wrócił na Ziemię, by o tym opowiedzieć.

„Umarłem i pamiętam to bardzo wyraźnie”, powiedział Bernie do swojej żony, Judy, po tym jak przebudził się z sześciotygodniowej śpiączki, spowodowanej przez rozległy atak serca i niewydolność wielonarządową. „Podążałem w kierunku światła, które prowadziło do Nieba. Kiedy dotarłem do bram Nieba, nie mogłem wejść do środka”.

Wyrusz wraz z Bernim w tę zadziwiającą podróż do Nieba i z powrotem. Powrócił on do życia, aby podzielić się opowieścią o swym dramatycznym spotkaniu z Jezusem. Spotkaniu, które doprowadziło go do radykalnego nawrócenia. Spowodowało też głębsze nawrócenie jego żony, autorki tej książki, która nauczyła się, jak pozbyć się lęku i kompletnie poddać woli Bożej.

Jeśli kiedykolwiek miałeś momenty zwątpienia w swoim małżeństwie, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jesteś dobrym rodzicem, jeśli kiedykolwiek zadawałeś Bogu pytania: „Dlaczego, ja, Panie?”, ta książka jest właśnie dla Ciebie.


Dotknąć Nieba pokazuje, że mimo iż życie naprawdę czasem daje nam w kość, cuda są możliwe. To mocne, poruszające i autentyczne świadectwo rodziny, która w obliczu spadających na nią kolejnych nieszczęść odkrywa głębię Bożego miłosierdzia i Jego niesamowitą moc.

 
„Prawdziwa! Mocna! Intrygująca! Niesamowita historia o nadziei i uzdrowieniu, które przychodzi przez Jezusa Chrystusa”.
Mary Lou McCall, współzałożycielka Focus Worldwide Television Network

 
Wspaniała książka! Poruszyła mnie do głębi. Czytając ją, co chwila mówiłem w duchu: „Dzięki Ci, Panie!”. To prawdziwy dar dla nas wszystkich.
Jimmy Seghers, biblista i teolog, Totus Tuus Ministries

 
Dziękuję za uzdrawiające łzy i błogosławieństwo, jakim było wzięcie udziału w tej niezwykłej podróży, dzięki której doświadczyłem wspaniałych tajemnic łaski.
Ks. Robert Cavalier, proboszcz w Kościele Św. Anny i Sanktuarium Narodowym


Cechy Produktu

Autor: Judy Landrieu Klein
Liczba stron: 308
Okładka: miękka
Rok wydania: 2015
Format: 140 x 200 mm
ISBN: 978-83-7482-711-9
Podtytuł: Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrot
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję