Podstawy uczniostwa - Greg Ogden

Indeks: WD/0885

Stan: Nowy produkt

Autor: Greg Ogden

Podtytuł: Przewodnik do budowania życia w Chrystusie

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

69,00 zł

Close

ODKRYJ PEŁNIĘ ŻYCIA W CHRYSTUSIE

Wzrastamy w Chrystusie, wspólnie Go szukając. Jezus miał własny wzorzec czynienia uczniami, który opierał się na głębokim zaangażowaniu w życie innych, chodzeniu ramię w ramię i przebywaniu razem na co dzień. Gromadząc się w 3-4-osobowych grupach, by studiować Biblię i zachęcać się nawzajem, naśladujemy przykład Jezusa i jego dwunastu uczniów.

Ta książka, napisana przez Grega Ogdena, jest narzędziem stworzonym, by pomóc Ci podążać za tym przykładem. Studiowanie jej pogłębi Twoją wiedzę i zrozumienie kluczowego nauczania chrześcijańskiego oraz umocni Twoją wiarę.

Część przeznaczona na każdy tydzień zawiera następujące elementy:

    prawdę główną prezentowaną w formie pytań i odpowiedzi,
    werset do zapamiętania oraz powiązane z nim studium,
    sprawdzone w praktyce indukcyjne studium biblijne,
    tematyczne fragmenty do czytania w kolejnym tygodniu,
    pytania pomagające wyciągnąć kluczowe zasady z tekstu.


Materiał został przygotowany z myślą o 3-4-osobowych grupach. Spełni również swoje zadanie jako program do indywidualnego studiowania czy jako narzędzie czynienia uczniami w rozmowach jeden na jeden. To poszerzone i zaktualizowane wydanie zawiera nowy przewodnik dla liderów.
Pozycja Podstawy uczniostwa powstała, by pomóc nam wywierać taki wpływ na innych, jaki wywierał Jezus. Jezus miał wystarczająco wielką wizję, by myśleć w małej skali. Skupienie na kilku osobach nie ograniczyło Jego  wpływu – wręcz przeciwnie, poszerzyło go.

GREG  ODGEN  -  (doktorat w Seminarium Teologicznym Fullera)  –  jego pasją jest mówienie, nauczanie i pisanie na temat  misji Kościoła, jaką jest czynienie uczniami. Przez 24 lata służył jako pastor, ostatnio w Christ Church w  Oakbrook  na
przedmieściach Chicago. Jest autorem wielu  książek, w tym Essential Guide to Becominga Disciple and Transforming Discipleship. Jest członkiem organizacji Global Discipleship Initiatives (GDI), szkolącej i inspirującej pastorówi liderów chrześcijańskich – zarówno w kraju, jak i za granicą – by zakładali lokalne, pomnażające się grupy skupione na czynieniu uczniami.

Cechy Produktu

Autor: Greg Ogden
Podtytuł: Przewodnik do budowania życia w Chrystusie
ISBN: 9788395103537
Format: 16,5 x 23,5 cm
Rok wydania: 2021
Okładka: miękka
Liczba stron: 302
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję