Dyscypliny życia duchowego

Indeks: WD/0013

Stan: Nowy produkt

Autor: Richard Foster

Wydawnictwo:

Out of stock

34,00 zł

Dyscypliny życia duchowego – Droga do duchowego rozwoju – Richard J. Foster

“Dyscypliny życia duchowego” to książka przez wielu uważana za najlepszą współczesną pozycję dotyczącą chrześcijańskiej duchowości.

Richard Foster jest przekonany, że klasyczne duchowe dyscypliny – medytacja, modlitwa, post, studiowanie, prostota, odosobnienie, poddanie, służenie, wyznawanie, uwielbienie, odbieranie prowadzenia Ducha Świętego i świętowanie – są jedyną prawdziwą drogą do głębokiego wewnętrznego życia i do napełnienia go niesamowitą radością. Z pewnością jest to najpowszechniej uznana pozycja współczesnej klasyki życia duchowego napisana przez najbardziej wnikliwego spośród żyjących autorów książek religijnych.

Richard Foster dał nam rzadki dar. Świętowanie każdej z dyscyplin opisanych w tej książce daje nam narzędzie, które może być pomocne w scaleniu naszego wewnętrznego życia i jego zewnętrznej manifestacji.
MACRINA WIEDERKEHR OSB

Najlepsza współczesna książka o chrześcijańskiej duchowości. Poza Biblią żadna inna książka nie była mi tak wielką pomocą w pielęgnowaniu wewnętrznej podróży modlitwy i duchowego wzrostu.
RONALD J. SIDER

Jak dziecko, które, w deszczowy dzień przeszukując strych starego domu, odkrywa skrzynię pełną skarbów i woła wszystkie swoje siostry i braci, by z nimi podzielić się znaleziskiem, tak Richard Foster ‘odnalazł’ duchowe dyscypliny, o których zapomniał współczesny świat, i z podekscytowaniem zawołał nas, byśmy razem mogli świętować. Są one, tak jak nam pokazuje, instrumentami radości, drogą do dojrzałej duchowości chrześcijańskiej i obfitego życia.
EUGENE H. PETERSON

Rekomenduję Dyscypliny każdemu chrześcijaninowi spragnionemu nauczania jako jedną z książek, które rzucają najśmielsze wyzwania.
DELIA SMITH

To jest książka, którą chciałbym napisać. Należy do najbardziej ekscytujących, stymulujących i radosnych… Polecam wszystkim, którzy pragną coraz głębiej poznawać Boga
JOYCE HUGGETT

Jeśli oczekujemy, że zmienią nas dwa czy trzy nabożeństwa uwielbienia czy studium biblijne raz w tygodniu, to nie doczekamy się zmiany. Wszystko polega na tym, by chodzić z Bogiem każdego dnia i każdej nocy.

Po ponad trzydziestu latach od pierwszego wydania Dyscypliny życia duchowego pomogły milionowi ludzi spragnionych bogatszego duchowego życia napełnionego radością, pokojem i głębszym zrozumieniem Boga.

Richard J. Foster jest autorem kilku bestsellerów, między innymi “Dyscyplin życia duchowego”, Streams of Living Water [Strumieni wody żywej] i Prayer [Modlitwy], która w 1993 roku została Książką Roku magazynu Christianity Today i zdobyła złoty medal Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijan. Jest założycielem Renovaré, międzynarodowej, ekumenicznej organizacji chrześcijańskiej pracującej na rzecz odnowienia w Kościele we wszystkich jego różnorodnych formach. Członkowie tej organizacji podążają w ślad za potężnym poruszeniem Ducha Bożego przez łączenie duchowych skarbów kilku wielkich strumieni chrześcijańskiej wiary i świadectwa. Foster jest autorem sześciu książek na temat osobistego duchowego odnowienia, które także wspomagają cel istnienia organizacji.
Ze swojego domu niedaleko Denver w stanie Colorado, gdzie mieszka wraz z Carolynn, podróżuje po całym świecie, przemawiając i nauczając na temat duchowego życia.
Ponad milion sprzedanych egzemplarzy!

Cechy Produktu

Autor: Richard Foster
Format: 215/154
Okładka: twarda
ISBN: 978-83-61097-04-4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję