Szkoła proroków

Indeks: WD/1055

Stan: Nowy produkt

Autor: Kris Vallotton

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

34,00 zł brutto

"Postanowiłem napisać tę książkę, by podzielić się z prorokami i prorokiniami spostrzeżeniami, do których doszedłem na przestrzeni lat, z nadzieją, że pomogą im one w zbudowaniu zdrowej proroczej społeczności. Podkreślę jednocześnie, że nie jest to ostatnie słowo na temat służby proroczej ani jedyne właściwe podejście, jakie powinni obierać liderzy takiej społeczności. To po prostu głos doświadczenia, rozbrzmiewający pośród licznych objawień, próbujący wyprostować zakręty powstałe w proroczych społecznościach, aby Jezus mógł jeszcze potężniej wpływać na narody."
Kris Vallotton

"Szkoła proroków" Krisa Vallottona to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zaczęli już uczyć się używania daru prorokowania i chcą się w tej umiejętności rozwijać. Autor z trzydziestoletnim
doświadczeniem w tej służbie z pewnością może nas niejednego nauczyć!

Recenzje

Książka Krisa Vallottona przypomina nam, że fundamentem służby proroczej jest Boże serce, które buduje, zachęca i ogłasza życie. Według Pana nasze życie to coś wspaniałego, a my powinniśmy patrzeć na siebie nawzajem Jego oczami. Kris przekazuje nam ważną naukę na temat prorokowania i funkcji proroka, zwłaszcza w kontekście Kościoła. Gorąco polecam tę książkę, modląc się, aby pomogła ci zrozumieć sferę proroczą i nauczyła „wydobywać złoto” z wnętrza otaczających cię ludzi. Dzięki głębokiej przyjaźni z tym niesamowitym człowiekiem cała nasza rodzina została umocniona w niezwykle potężny sposób.

Heidi Baker, współzałożycielka i zarządca Iris Global,
autorka Przynagleni miłością

Szkoła proroków to niezbędne źródło informacji zarówno dla tych, którzy pragną wzrastać w proroctwie, jak i tych, którzy marzą o tym, aby je zrozumieć. Z ogromną radością polecę tę niezwykłą książkę moim uczniom.

Patricia King, założycielka XP Ministries,
autorka Duchowa rewolucja

Nowy Testament Jezusa Chrystusa to przesłanie o wierze, nadziei i miłości. Nazywamy je Dobrą Nowiną. Mój przyjaciel i współpracownik Kris Vallotton działający w środowisku proroczym w najdoskonalszy
sposób pomaga w kształtowaniu, nauczaniu oraz rozwijaniu proroków Dobrej Nowiny. Kris, dziękuję, że czynisz zaszczyt wobec pionierskiej pracy mojego pokolenia, przejmując pałeczkę i biegnąc dalej!
James Goll, założyciel Encounters Network, Prayer Storm oraz GET eSchool, autor książek takich
jak Widzieć niewidzialne, Proroczy wstawiennik, Język snów

Mój drogi przyjaciel Kris Vallotton napisał mistrzowski traktat, jakim jest Szkoła proroków, w oparciu o wiedzę dotyczącą tworzenia środowisk proroczych w XXI wieku i dynamiki tego procesu. Dzięki jego
doświadczeniu i zażyłej więzi z Chrystusem Duch Święty pozwala mu docierać do wpływowych ludzi i czyni go proroczym głosem narodów, który rozbrzmiewa na całym świecie.
Mark J. Chironna, Mark Chironna Ministries, Church on the Living Edge

Uwielbiam tę książkę! Nie mogę doczekać się chwili, gdy najbardziej upragnione dary Ducha Świętego (zob. 1 Kor 14:1) zaczną rozkwitać na całym świecie – poleciłabym ją każdemu, w hurtowych ilościach!
Kris jasno, w zgodzie z Biblią opisuje, jak poruszać się w nowotestamentowym obdarowaniu proroczym, oraz charakteryzuje różne kategorie proroków wymienionych w Piśmie Świętym. Jeśli zaczniemy postępować według omówionych tu zasad, nasza służba prorocza wzbogaci się o nowe treści i osiągnie większą dojrzałość. Oby tak cały lud Pana prorokował (Lb 11:29) i sięgnął po wspaniałą książkę Krisa Vallottona – Szkoła proroków.
Stacey Campbell, założycielka Canadian Prophetic Council,
autorka książki Ecstatic Prophecy

Czytając tę książkę, wsłuchiwałem się w dźwięk głosów nowego pokolenia, które odmieni oblicze współczesnej kultury. Kris Vallotton jest ich ojcem. Przekazuje nam swoją wiedzę jako prorok skupiony
na relacjach. Szkoła proroków opisuje praktyczną metodologię przydatną dla społeczności proroczej, będąc jednocześnie potężnym manifestem na rzecz proroczej transformacji tego pokolenia.
Bob Hazlett, autor książki The Roar: God’s Sound in a Raging World, Future Perspectives w New Haven w Connecticut

Cechy Produktu

Autor: Kris Vallotton
Okładka: miękka
Format: 135x205 mm
Liczba stron: 256
Rok wydania: 2016
ISBN: 9978-83-7752-055-0
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora