Żyj odważnie Joyce Meyer

Indeks: WD/0623

Stan: Nowy produkt

Autor: Joyce Meyer

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

34,00 zł

„Czy lęk kiedykolwiek powstrzymywał cię przed poruszaniem się do przodu, aby wkroczyć na obszary wzbogacające życie twoje i twoich bliskich? Jestem pewna, że twoja uczciwa odpowiedź brzmi:
Tak,ponieważ każdy z nas od czasu do czasu zmaga się z uczuciem lęku.

Strach jest jednym z największych problemów, z którymi wszyscy musimy się zmierzyć, jeśli naprawdę chcemy żyć pełnią życia. Lecz mam dla ciebie dobrą wiadomość – jest wyjście z tej sytuacji!

Różne rodzaje lęków są tak liczne, że wątpię, aby je można było wszystkie policzyć, lecz jest jedno wyjście z wszystkich tych lęków: połóż całą swoją wiarę w Bogu i przyj do przodu zgodnie z jego instrukcjami.
Boża moc jest dostępna dla każdego z nas, a otrzymujemy tę moc przez wiarę. Wiara robi kolejny krok i ufa, że Bóg udzieli jej wsparcia w mocy, która pozwala wciąż podążać do przodu.

Jeśli szukasz sposobu na to, aby już nigdy więcej nie odczuwać lęku, to ta książka ci w tym nie pomoże. Lecz jeśli jesteś gotowy, aby powiedzieć obawom – żegnajcie! – oraz aby zacząć żyć odważnie,wierzę, że zostaniesz podczas tej lektury wyposażony w duchowe narzędzia, aby to uczynić.
Jest to twoje dziedziczne prawo jako Bożego dziecka, aby żyć pełnią życia i cieszyć się nim. Oczekuj tego, że w tej podróży nauczysz się jak przezwyciężać lęk oraz staniesz się osobą, jaką Bóg pragnie, abyś był oraz uczynił to wszystko, co On chciałby, abyś zrobił”.
– Joyce Meyer

Cechy Produktu

Autor: Joyce Meyer
Okładka: miękka
Format: 150x225 mm
Liczba stron: 235
Rok wydania: 2015
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora