Wojna Bogów - Kyle Idleman

Indeks: WD/0621

Stan: Nowy produkt

Autor: Kyle Idleman

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

23,00 zł

Produkty powiązane

W „Wojnie bogów” Kyle Idleman, autor bestsellera „Wiecej niz fan”, pomaga nam dostrzec i zrozumieć konflikt, który toczy się w każdym z nas. Fałszywi bogowie walczą o chwałę i władzę w naszym zyciu. Przed radykalnym naśladowaniem Jezusa powstrzymują nas konkretne pragnienia naszych serc. Za kulisami grzechu, z którym sie zmagamy, znięchecenia, którego doświadczamy, życia bez świadomosci wyższego celu zawsze stoi jakis fałszywy bóg, który zwycięża w wojnie o nasze serce.

Według Idlemana bałwochwalstwo nie jest nieistotnym problemem – jest istotą problemu. Zadając wnikliwe pytania, Idleman odkrywa tożsamość fałszywych bogów, którym pozwalamy zasiąść na tronie naszego życia. Dla czego jesteś gotów sie poświecać? Co cię drażni? Czym się zamartwiasz? Czyjej aprobaty pragniesz? Oddawanie czci leży w naszej naturze, jednak często okazuje się, że składamy hołd bożkom pieniądza, seksu, jedzenia, romansu, sukcesu i wielu innym. Wszystko to powstrzymuje nas przed mocną i bliską relacją z Bogiem, której pragniemy. Przywołując przejmujące i szczere świadectwa zmagań w róznych dziedzinach życia, „Wojna bogów” wskazuje droge wyjscia z obszarów nękanych bałwochwalstwem XXI wieku. Prowadzi nas ona wprost do Bozego serca i pomaga nam stać się prawdziwymi nasladowcami Jezusa.


Kyle Idleman zachęci nawet najbardziej pobożnych chrześcijan do ponownej oceny ich więzi z Chrystusem. 
– Mike Huckabee, były gubernator stanu Arkansas

Sięgnij po tę ksiażkę, jeśli zmęczyło cię przegrywanie bitew. Nie sposób jej przeczytać i pozostać takim jak wcześniej.
– Ann Voskamp, autorka bestsellera New York Timesa „Tysiąc darów”

Te książkę nie tylko warto przeczytać – należy przeczytać ją teraz! Na jej stronach czeka wyzwolenie.
– Lee Strobel, autor „Dochodzenia w sprawie Stwórcy” i „Sprawy Chrystusa”


Kyle Idleman, pastor odpowiedzialny za nauczanie w Southeast Christian Church w Louisville (Kentucky, USA), czwartym co do wielkosci kościele amerykańskim. Autor bestsellera „Więcej niż fan”, prezenter materiałów wideo z serii „Więcej niż fan”, „H2O” i najnowszej produkcji pt. „Wojna bogów”.

Cechy Produktu

Autor: Kyle Idleman
Okładka: miękka
Format: 145x210
Liczba stron: 277
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-933535-9-0
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora