Przebudzenie rozpoczyna się ode mnie

Indeks: WD/0440

Stan: Nowy produkt

Autor: Ludmiła Plett

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł

Produkty powiązane

Aktualnie wielu ludzi wierzących w naszym kraju pragnie szczególnego Bożego poruszenia, które zwykliśmy nazywać przebudzeniem, i gorąco modli się o to, by Bóg zechciał wylać na Polskę potoki swojego duchowego błogosławieństwa.
W tej sytuacji każka książka, której tematem jest przebudzenie, spotyka się ze zrozumiałym zainteresowaniem i znajduje chętnych nabywców.
Niewątpliwie zasługuje na to także niniejsza pozycja, stanowiąca literackie opracowanie wykładów misjonarz Erlo Stegena, centralne postaci przebudzenia, jakie nawiedziłi Afrykę Południową w latach sześćdziesiątych.
Jednak książka ta nie jest tylko jeszcze jedną relacją z przebudzenia, lecz czymś znacznie cenniejszym. Omawia bowiem obszernie nie tylko samo przebudzenie, lecz także warunki jego nadejścia i trwania. Szczególną uwagę poświęcono procesowi przygotowawczemu, przez który Pan przeprowadził misjonarza i jego zespół, zanim przebudzenie stało się faktem.
Dlatego książka ta może być nieocenioną pomocą dla wszystkich tych, którzy tę sprawę traktują poważnie, może być nawet tą oczekiwaną iskrą, dzięki której upragniony Boże ogień zapłonie także u nas.

Cechy Produktu

Autor: Ludmiła Plett
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Liczba stron: 221
Rok wydania: 2014 wznowienie
ISBN: 9788393647125
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora