Uzdrowienia - sukcesy i porażki

Indeks: WD/0437

Stan: Nowy produkt

Autor: Bill Johnson, Randy Clark

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

28,00 zł brutto

„Uzdrowienia – sukcesy i porażki” to bardzo bliskie i osobiste spotkanie z Billem Johnsonem i Randym Clarkiem, znanymi na całym świecie autorami książkowych bestsellerów i przywódcami w służbie uzdrowienia. Randy i Bill regularnie są świadkami cudów i co roku widzą, jak tysiące ludzi doświadczają Bożego dotknięcia. Jednak nie zawsze tak było.

Na kartach tej książki po raz pierwszy w historii tych dwóch bliskich przyjaciół udziela sobie nawzajem wywiadu, szczerze dzieląc się wspomnieniami z drogi, którą przebył każdy z nich z dala od wielkich spotkań uzdrowieniowych. Z otwartością, pokorą i poczuciem humoru opowiadają: jak zaangażowali się w służbę uzdrowienia, jakie próby, błędy i przełomowe doświadczenia przyczyniły się do ich wzrostu, jakie najbardziej niezwykłe uzdrowienia oglądali, co ich zdaniem pomaga w pełnieniu efektywnej służby, i wiele więcej!

Historia pokazuje, że pionierzy przecierający szlaki prowadzące do głębszego poznania prawdy muszą pogodzić się z tym, że dziś będą opluwani za to, czego jutro ludzie będą chcieli się od nich nauczyć. Bill Johnson i Randy Clark pokazują nam w tej książce mapę swoich pionierskich wypraw. Niezwykle wartościowych wypraw. Myślimy, że najbardziej docenią tę książkę ci, którzy już weszli na drogę duchowego rozwoju i znajdą w słowach Autorów pokrewne myśli i przeżycia. Nas ten tekst bardzo zbudował i jest dla nas dużym wsparciem.
Leszek Korzeniecki i Izabela Jachimiak

Cechy Produktu

Autor: Bill Johnson, Randy Clark
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Liczba stron: 182
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788377520178
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora