Jezus jest___. - Judah Smith

Indeks: WD/0414

Stan: Nowy produkt

Autor: Judah Smith

Podtytuł: Odkryj nową drogę człowieczeństwa

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł brutto

JEZUS JEST_____.
JAK DOKOŃCZYĆ TO ZDANIE?

Podmiot już jest, orzeczenie też, ale co dalej?

Twoja odpowiedź może ukazać w nowym świetle drogę zmierzającą do zrozumienia tego, kim tak naprawdę jesteś.

Judah Smith wielokrotnie uzupełnia to zdanie na różne sposoby, za każdym razem odkrywając coraz to inne aspekty osobowości Jezusa. Pisze, jakby pisał do przyjaciela, ilustrując znaczenie przesłania Chrystusa tak, by stało się zrozumiałe dla współczesnych kobiet i mężczyzn. Ta książka jest dla tych, którzy dopiero uwierzyli, dla wieloletnich wyznawców Jezusa, a także dla tych, którzy są po prostu ciekawi.

Judah Smith pokazuje nam Jezusa, którego ponure obrazy i hymny nie są w stanie uchwycić. Z pasją, humorem i przekonaniem tłumaczy, że Jezus jest życiem. Jezus jest łaską. Jezus jest twoim przyjacielem. Jezus jest nową i lepszą drogą człowieczeństwa.

Judah Smith i jego żona, Chelsea, prowadzą kościół City Church w Seattle, w stanie Waszyngton. Judah jest rozchwytywanym mówcą zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą. Mają trójkę dzieci: Ziona, Eliotta i Grace.

Rekomendacje:
Judah Smith jest wyjątkowym darem dla mojego pokolenia. Judah zmotywuje cię do porzucenia ogólnie uznawanego, ograniczonego obrazu Jezusa i przyjęcia tego, kim naprawdę Jezus jest – jest bardziej realny i istotny, niż mogłoby nam się wydawać.
STEVEN FURTICK, PASTOR, ELEVATION CHURCH ORAZ AUTOR BESTSELLERU NEW YORK TIMES „GREATER”

Dokończenie zdania „Jezus jest …” to prawdopodobnie najbardziej onieśmielające zadanie, z jakim mierzymy się jako chrześcijanie. Wielu z nas, zbawionych przez Jego łaskę, ma świadomość, że Jezus jest Królem, jest Panem, jest Zbawicielem. Jednak dla wielu na tym świecie Jezus pozostaje najwidoczniej źle zrozumiany. Nie ma na Ziemi drugiego takiego człowieka, który tak dobrze jak Judah Smith poradziłby sobie z tematem tej książki. Dla niego Jezus jest wszystkim, i z takim przekonaniem zapisuje każdą stronę. Z niecierpliwością oczekuję reakcji na tę książkę nowojorczyków, a także mieszkańców innych miast… Długo czekaliśmy na takie przesłanie.
CARL LENTZ, PASTOR, HILLSONG CHURCH, NOWY JORK

Raz na jakiś czas ukazuje się książka, która nie tylko zawiera potężne przesłanie, ale także jej autor jest żywym wcieleniem tego przesłania, co sprawia, że publikacja ma moc przemiany życia! Książka, którą trzymasz w dłoniach, jest właśnie jedną z tego
rodzaju książek. Czytając ją odkryjesz, że Jezus nie jest taki, jak myślałeś, że jest. Jest kimś więcej, niż możecie sobie wyobrazić.
CHRISTINE CAINE, INICJATORKA KAMPANII A21

Ta książka daje czytelnikom inspirację do ponownego zdefiniowania relacji z Jezusem, niezależnie od tego, jaka jest ich wiara.
TOMMY BARNETT, PASTOR PRZEŁOŻONY, PHOENIX FIRST ORAZ ZAŁOŻYCIEL LOS ANGELES DREAM CENTER

Jestem zaszczycony tym, że Judah uważa mnie za swojego pastora. Judah rozumie, kim jest Chrystus i kim on jest w Chrystusie, a jego pasja prezentowania ludziom Jezusa jest zaraźliwa i niezwykle dojrzała. Jego życiowym powołaniem jest odkryć osobę Chrystusa i komunikować prawdę o Nim. Możemy nie mieć okazji poznać w pełni Syna Człowieczego po tej stronie wieczności ani nie odnaleźć słów mogących wyjaśnić, kim Jezus jest. Jednak to, co Judah ujawnia w tej książce, pozwala jeszcze bardziej zakochać się w nieskończonych przymiotach najwspanialszego człowieka, który kiedykolwiek stąpał po Ziemi.
BRIAN HOUSTON, PASTOR PRZEŁOŻONY, HILLSONG CHURCH

Kim dla ciebie jest Jezus? Znalezienie odpowiedzi na to pytanie zmieni całe twoje życie. Misją Judah’y Smitha jest dzielenie się prawdą o Jezusie, więc jeżeli chcesz wiedzieć więcej, odpowiedzi znajdziesz w tej książce.
CRAIG GROESCHEL, PASTOR PRZEŁOŻONY,
LIFECHURCH.TV ORAZ AUTOR „SOUL DETOX:
CLEAN LIVING IN A CONTAMINATED WORLD”

Uwielbiam tę książkę, ponieważ Judah Smith demaskuje wielkie pytania ludzkiej egzystencji. Wszystko inne jest mało istotne w porównaniu z tym, kim Jezus jest i co to oznacza dla naszego życia. To takie proste.
MILES MCPHERSON, PASTOR, MÓWCA
ORAZ AUTOR „GOD IN THE MIRROR: DISCOVERING
WHO YOU WERE CREATED TO BE”

Mój dobry przyjaciel, Judah Smith, to wspaniały i być może najbardziej komunikatywny człowiek na tej planecie. Ta rewolucyjna książka zainspiruje was, pobudzi i pokieruje w stronę Jezusa, przypominając o tym, że to Jezus jest prawdziwym życiem. Pasja Judah’y dla ludzi i szerzenia ewangelii jest widoczna w tej książce i wiem, że JEZUS JEST_____ będzie przesłaniem i ruchem, który zmieni życie wielu, tak jak zmieniło i moje.
BRAD LOMENICK, PREZES CATALYST
ORAZ AUTOR „THE CATALYST LEADER”

Wielu z nas czerpie wyobrażenie o Jezusie z kultury i tradycji, a nie z tego, co mówi o Nim Biblia. Judah z porywającą pasją i kreatywnością pomaga nam przedrzeć się przez utarte stereotypy i dostrzec to, kim naprawdę jest Jezus. Prawdy zawarte w tej książce zmienią twoje życie!
CHRIS HODGES, PASTOR PRZEŁOŻONY
CHURCH OF THE HIGHLANDS ORAZ AUTOR „FRESH AIR"

Jeśli prawdziwie uchwycisz zamysł tej książki, zmieni ona twoje życie. Wszyscy mamy pytania dotyczące wiary. Judah ma talent do przewodzenia innym, wychodzi poza religijną retorykę i rzuca nowe światło na to, kim jest Bóg. Robi to w sposób, jakiego do tej pory nie widziałem. Gwarantuję, że na końcu tej książki poczujesz się kochany przez twojego Stworzyciela.
JASON KENNEDY, KORESPONDENT „E! NEWS”

Judah Smith potrafi wspaniale przekazać to, co ma do powiedzenia. Jest autentyczny, żarliwy, dowcipny, mądry i niezwykle dojrzały. Ta książka cię zainspiruje, a jednocześnie rozbawi. Pobudzi i zachęci. Jak zwykle w przypadku Judah’y – wszystko kręci się wokół Jezusa.
NICKY GUMBEL, PASTOR HOLY TRINITY BROMPTON
ORAZ PIONIER KURSÓW ALFA

Dyskusja nad tym, kim będzie Jezus, zaczęła się tysiące lat przed Jego narodzeniem. Dziś dyskusja (a wraz z nią liczne nieporozumienia) nadal trwa. Ale w książce JEZUS JEST_______ mój przyjaciel, Judah Smith, przełamuje bariery i wyjaśnia nieporozumienia na temat najbardziej wpływowej osobistości, jaką świat kiedykolwiek poznał. Niezależnie czy wiesz, wydaje ci się, że wiesz, czy też nie masz pomysłu na to, kim jest Jezus, ta książka jest lekturą obowiązkową.
ED YOUNG, PASTOR PRZEŁOŻONY, FELLOWSHIP CHURCH
ORAZ AUTOR „OUTRAGEOUS, CONTAGIOUS JOY”

Judah Smith wyjaśnia w niesamowicie prosty i wnikliwy sposób, kim jest Jezus Chrystus i jakie ma znaczenie w naszym życiu. Książka JEZUS JEST______ to złożony przewodnik na temat życia Chrystusa, Jego poświęcenia i siły Jego łaski. Miłość Chrystusa jest rewolucyjnym darem działającym wokół nas. Judah Smith ma serce sługi i dogłębne zrozumienie natury Chrystusa. Jezus jest naszym Zbawicielem, naszym przyjacielem, naszym mentorem i naszym celem we wszystkim. Jezus Chrystus żyje, a ta książka maluje tę prawdę uderzająco ciekawym językiem.
PASTOR MATTHEW BARNETT,
WSPÓŁZAŁOŻYCIEL LOS AGELES DREAM CENTER

Judah, poprzez wyjaśnienie, kim jest Jezus, uczy nas, że jako ludzie, którym zostało wybaczone, dostaliśmy ponadnaturalną moc do wybaczania innym i błogosławieństwo życia w wolności. Dlaczego mamy pozwolić pomyłkom z przeszłości powstrzymywać nas, skoro Jezus już za nie zapłacił? Judah przekazuje to, czego sam doświadczył i w co sam wierzy… uczy Jezusa. Jak zwykł o sobie mówić: Jestem człowiekiem Jezusa.
RYAN GOOD, STYLISTA JUSTINA BIEBERA
ORAZ PRODUCENT TV SHOW PUNK’D

Cechy Produktu

Autor: Judah Smith
Liczba stron: 225
Okładka: miękka
Rok wydania: 2013
Format: 135x205 mm
ISBN: 978-83-63271-18-3
Podtytuł: Odkryj nową drogę człowieczeństwa
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora