Pod osłoną Najwyższego

Indeks: WD/0396

Stan: Nowy produkt

Autor: Francis Frangipane

Podtytuł: Życie pod cudowną Bożą ochroną

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł brutto

Kiedy na świecie nasilają sie problemy, szukamy bezpiecznego miejsca schronienia. W książce Pod osłoną Najwyższego autor Francis Frangipane podaje godne zaufania, biblijne dowody na to, że posród niepewności i lęków można znależć schronienie w Bogu i w tym, kim On jest. Kiedy odnajdziesz to miejsce, nic, co cię spotka, nie będzie w stanie cię pokonać. Naucz sie szukać Bożego schronienia i przebywaj w nim.

FRANCIS FRANGIPANE
jest założycielem River of Life Ministries w Cedar Rapids, w stanie Iowa; podróżuje po świecie, posługując tysiącom pastorów i wstawienników z różnych kościołów i różnego pochodzenia etnicznego. Majżc na koncie miliony sprzedanych egzemplarzy bestsellerów, jego książki przetłumaczone zostały na ponad trzydzieści języków, a jego szkoła In Christ’s Image Training, prowadzona online, angażuje studentów z ponad siedemdziesięciu krajów.

W Chrystusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania (Kol 2,3). Francis Frangipane otrzymał od Boga niezrównaną umiejętność wydobywania drogocennego kruszcu w sposób, który niezwykle nas wszystkich ubogaca. Gdy czytam nawet kilka zdań napisanych przez mojego drogiego przyjaciela, zazwyczaj pojawia się
myśl: „Byłem ślepy, lecz teraz widzę”. Pod osłoną Najwyższego zaprowadzi cię do całkiem nowych miejsc w chodzeniu za Jezusem, gdzie doświadczysz Go jako swojej najwspanialszej osłony.
David Bryant – założyciel Concerts of Prayer International
Dyrektor PROCLAIM HOPE!
Autor książki Christ Is All!

Gdzie się schronisz podczas potężnej burzy? Co zrobisz, gdy wokół szaleje bitwa, a ciebie opuszczają siły? Jak usłyszysz głos Boga pośród grzmotów walki duchowej? Kto pośpieszy z pomocą, kiedy spadnie na ciebie niespodziewana tragedia? Francis Frangipane otrzymał odpowiedź od Boga i dzieli się nią w książce Pod osłoną Najwyższego. Zasady tu zawarte są wieczne i stanowią źródło trwałej zachęty dla czytelnika na nadchodzące dni.
Steve Hill
Pastor i ewangelista z Dallas w Teksasie

W książce Pod osłoną Najwyższego Francis Frangipane z olśniewającą prostotą ukazuje naszym oczom kolejny klejnot ze swojej skarbnicy mądrości, czerpanej od Chrystusa. Potrzebujesz zachęty do dalszej drogi? Szukasz zrozumienia Słowa Bożego? Świetnie trafiłeś. Przeczytaj i naucz się, jak zamieszkać w cieniu Najwyższego!
Dr James W. Goll – współzałożyciel Encounters Network
Dyrektor Prayer Storm
Autor wielu książek, m.in. The Seer, Angelic Encounters,
The Lost Art of Intercession, Praying for Israel’s Destiny

Przez kilka ostatnich lat Pan prowadził mnie w studiowaniu licznych świadectw biblijnych na temat domu Bożego jako miejsca ucieczki i bliskości dla wierzących obecnych czasów. Toteż z ogromną radością, doznając wielkiej zachęty, przeczytałem nową pozycję Francisa Frangipane’a, Pod osłoną Najwyższego. Wszyscy odniesiemy korzyść ze spostrzeżeń zgromadzonych przez tego mądrego nauczyciela prawdy Słowa.
Dave Butts – Dyrektor Harvest Prayer Ministries
Przewodniczący National Prayer Committee

Francis Frangipane jest jednym z najbardziej wnikliwych, a jednocześnie praktycznych autorów w ciele Chrystusa. Potwierdza to w książce Pod osłoną Najwyższego. Z pewnością przyniesie ona moc, nadzieję i odwagę każdemu, kto ją przeczyta. Niebiańsko ożywcza!
Bill Johnson – Pastor Bethel Church z Redding w Kalifornii
Autor książki When Heaven Invades Earth

Cechy Produktu

Autor: Francis Frangipane
Liczba stron: 176
Okładka: miękka
Rok wydania: 2013
Format: 14,5x21 cm
ISBN: 9788363271152
Podtytuł: Życie pod cudowną Bożą ochroną
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora