Ugościć Boga - Bill Johnson

Indeks: WD/0377

Stan: Nowy produkt

Autor: Bill Johnson

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł

Ugościć Boga Billa Johnsona to ważna książka na bardzo istotny temat – doświadczania Boga. Przeczytałem ją w ciągu jednego poranka i zachwyciła mnie. Wielkie wrażenie wywarły na mnie osobiste przemyślenia Billa, a czytanie o wielkich Bożych ludziach i ich doświadczeniach z Bogiem kolejny raz bardzo mnie zmobilizowało.

Celem tej książki jest „ustawienie” nas na nowo. Autor
wzywa do pierwszej miłości i ostrzega, by mniej ważne rzeczy nie ograbiły nas z tego, co najistotniejsze – z relacji z Nim. Wierzę, że książka ta przejdzie do klasyki. Nie możesz jej przegapić, kup ją i doświadczaj Boga, wprowadzając w życie mądrość generała wiary naszych czasów.
Randy Clark

Historie biblijne pokazują również, jak poprzez prostą wiarę i posłuszeństwo można dotrzeć do niewidzialnych sfer Królestwa. Wiara nie rodzi się w umyśle, lecz pochodzi z serca. Jednak odnowiony umysł jest w stanie wzmocnić naszą wiarę, dając nam zrozumienie tego, co niewidzialne. Ma on świadomość tego, w jaki sposób działa Duch Święty i pokazuje, że rzeczywistość cudów nie jest wynikiem wielu lat studiowania Słowa i wytężonej modlitwy (które oczywiście mają w życiu wielką wartość, choć służą innym celom), lecz odpowiedzią na łaskę dostępną w objawionej Bożej Obecności przez Ducha Świętego, który spoczął na ludziach.

Książka Billa Johnsona pt. „Ugościć Boga” oferuje intrygujące spojrzenie na kwestię Bożej Obecności, zadając pytania jak bardzo powinniśmy o nią zabiegać i jak niezbędna jest ona dla realizacji celów Królestwa. Zaskakujące wnioski, dające do myślenia komentarze, szczegółowa analiza Bożego Słowa – polecamy!

Cechy Produktu

Autor: Bill Johnson
Okładka: miękka
Format: A5
Liczba stron: 235
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788377520123
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora