Przemawiać jak Jezus

Indeks: WD/0360

Stan: Nowy produkt

Autor: Stachurski Piotr

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

12,00 zł brutto

Słowo to coś więcej niż treść.

Analizując wypowiedzi Jezusa, zwykle skupiamy się na tym, jakie prawdy starał się nam przekazać – co mówił. Często umyka nam przy tym duch, w jakim to czynił – w jaki sposób przemawiał. A właśnie klimat wypowiedzi nadaje Jego słowom pełnego blasku, sprawia, że otwierają się nam oczy na cudowność Jego słów.

ikt nigdy nie przemawiał w taki sposób jak On. Ci, którzy mieli możliwość słuchania nauk bezpośrednio z Jego ust, byli poruszeni do głębi. Jezus posługiwał się mową w sposób mistrzowski, w doskonały sposób panował nad słowem, chcąc dotrzeć do serca każdego słuchacza. Jedni z otwartymi sercami przyjmowali Jego słowa, inni buntowali się przeciw nim, ale nikt nie mógł pozostać na nie obojętny.

Co czyniło Jego słowa wiarygodnymi?
W jakim celu stosował pytania?
Kiedy posługiwał się milczeniem?

Nie na darmo Chrystus powiedział, że będziemy pragnęli ujrzeć choćby jeden dzień z Jego życia.

O autorze:
Piotr Stachurski służy jako pastor Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Najbardziej ceni sobie doświadczanie przyjaźni z Jezusem Chrystusem, a jego wielką pasją jest opowiadanie o Nim. Jak sam mówi: „To największy przywilej żyć z Jezusem i móc mówić o Nim innym, widząc jak Jego łaska zmienia ludzkie serca”. Wraz z żoną Renatą i dziećmi, Danielem i Julią, lubią spędzać czas w przyrodzie, szczególnie podczas pieszych wędrówek i spływów kajakowych.

Cechy Produktu

Autor: Stachurski Piotr
Okładka: miękka
Format: 16x20
Liczba stron: 62
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-60271-53-7
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję