Już niedaleko do domu - Ted Wilson

Indeks: WD/0358

Stan: Nowy produkt

Autor: Wilson Ted

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

28,00 zł brutto

Gdybyś miał głos, decydujący głos w Kościele...
Gdybyś został obdarzony przez innych wyjątkowym zaufaniem...
co chciałbyś im powiedzieć?

Istnieją takie książki, które koniecznie trzeba mieć w swojej biblioteczce – ta jest jedną z nich. Pastor Ted Wilson, pełniący funkcję przewodniczącego Generalnej Konferencji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, szczerze i otwarcie porusza kwestie, które mają najistotniejsze znaczenie – szczególnie teraz.

Żyjemy w niezwykle uroczystym czasie. I choć o tym wiemy – jak pisze Ellen White – nawet w połowie nie zdajemy sobie sprawy z jego powagi ani z naszych potrzeb. Naszym pierwszym zadaniem jest badanie naszych serc i ponowne nawrócenie. Ta książka to gorący apel o powrót do pierwotnej pobożności, bo tylko dzięki niej życie, nowe życie jest możliwe.

Naprawdę, już niedaleko do domu.

O autorze:
Ted N.C. Wilson został wybrany na stanowisko przewodniczącego Generalnej Konferencji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w lipcu 2010 r. Jest synem byłego przewodniczącego Generalnej Konferencji Neala C. Wilsona. Pracował również jako pastor oraz pełnił rozmaite funkcje administracyjne na całym świecie, m.in. jako przewodniczący Wydziału Euro-Azjatyckiego w Moskwie. Był również przewodniczącym wydawnictwa Review and Herald w Hagerstown. Jest żonaty, ma trzy zamężne córki oraz pięcioro wnucząt.

Cechy Produktu

Autor: Wilson Ted
Okładka: miękka
Format: 16x23
Liczba stron: 168
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-60271-54-4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję