Serce Baranka - Greg Violi

Indeks: WD/0346

Stan: Nowy produkt

Autor: Greg Violi

produkt chwilowo niedostępny

32,00 zł brutto

Poznanie mocy Boga ma swoją cenę. Jeszcze inną cenę ma poznanie największego namaszczenia i świętej Obecności Bożej. Ale najwiekszą cenę trzeba zapłacić za zrozumienie Osoby Boga! Kiedy człowiek zaczyna żyć wewnątrz serca Baranka, odkrywa wtedy Osobę Boga. Poznać serce Ojca oznacza pojąć Jego naturę, jaki On jest w Sobie. Pełnię uzdrowienia znajdziemy w głębi Serca Baranka. Ta książka jest opisem tego serca i pokazuje, jak do niego wejść! Czas, aby Ojciec objawił Krzyż w jego najgłębszym wymiarze, ajkim jest odsłonięcie serca Baranka Bożego , szczególnie w Ciele Chrystusa!

Głębokim pragnieniem Grega Violi jest oglądanie manifestowania się Chrystusa pośród Jego ludu. To pragnienie włożyć mu Pan do serca na samym początku, w momencie jego nawrócenia. Przebudzenie to Pan objawiający Siebie pośród ludzi i zawsze przynosi ono uzdrowienia małżeństw, odbudowa relacji i przemianę życia.

Jednym z najpilniejszych tematów i jednocześnie najbardziej źle zrozumianym jest duchowe serce człowieka. Dlatego ta książka została napisana z poczuciem przynaglenia i w posłuszeństwie Bogu. Jej autor, szukając pomocy Ducha Świętego, podjął się napisania o duchowym sercu człowieka.

Cechy Produktu

Autor: Greg Violi
Okładka: miękka
Liczba stron: 186
ISBN: 9783944038124
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora