Myśleć inaczej - Jacek Matter

Indeks: WD/0337

Stan: Nowy produkt

Autor: Jacek Matter

produkt chwilowo niedostępny

21,00 zł

Zdrowe myślenie jest źródłem życia. To z niego wypływa niezbędny spokój ducha, a co za tym idzie właściwe postępowanie. I o ile schematy myślowe budują naszą wiedzę o życiu, o tyle skostnienie nakłada pęta, które bardzo ciężko zerwać.

Czy można podnieść wzrok ponad siebie samego, naprawdę zacząć myśleć inaczej? I kto ma być właściwym wzorem? Jeśli człowiek nie wystarcza, to chyba tylko Bóg... Ale co On może wiedzieć o zwykłym życiu przepełnionym codziennym stresem?

Znacznie więcej, niż można przypuszczać – jeśli przyjrzeć Mu się z bliska. Zaskakuje właśnie w praktycznych, życiowych sytuacjach, burząc utarte schematy i postępując niekonwencjonalnie. Kilka refleksji, kilka chwil z życia Jezusa – a pomoc w życiu nieoceniona. Nic dziwnego, że Chrystus jest wzorem – nie tylko postępowania, przede wszystkim myślenia – dla ludzi mieniących się Jego naśladowcami. Bo mimo stresu i brudu można żyć pięknie i pięknem obdarzać ludzi wokół siebie. On sam jest źródłem mocy. Źródłem zdrowego innego myślenia.

Cechy Produktu

Autor: Jacek Matter
Format: 140 x 200
Liczba stron: 168
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora