Królestwo w stanie wojny - Alan Vincent

Indeks: MD/0038

Stan: Nowy produkt

Autor: Alan Vincent

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł brutto

Książka Królestwo w stanie wojny dokonuje niesamowitego, wszechstronnego i proroczego przeglądu struktury i mocy współczesnego Kościoła – począwszy od Indii przez Stany Zjednoczone do Anglii. Z tego doskonale opracowanego nauczania dowiadujemy się, że Kościół otrzymał upoważnienie i władzę do pokonania nieprzyjaciela i ustanowienia Kościoła w czasach ostatecznych.

„Właśnie podczas długiego postu zrozumiałem, że duchowe budowanie niebiańskiego Jeruzalem nad regionem albo konkretnym miastem to dany nam przez Boga sposób, byśmy w mocy poszerzali Królestwo” – pisze autor, którego życie wypełnione proroctwem i objawieniem wprowadziło wielu ludzi w głębszą i bardziej fascynującą więź z Bogiem.

Rewolucyjne, lecz w pełni przebadane koncepcje obejmują następujące tematy:

  • W jaki sposób choroba jest związana z aktywnością demoniczną;
  • Budowanie niebiańskiego Jeruzalem;
  • Toczenie wojny z „odrażającym duchem” raka;
  • Siedem bram kontrolujących myślenie ludzi;
  • Liczby w Biblii mające alegoryczne i prorocze znaczenie.

Książka Królestwo w stanie wojny zwraca nasz wzrok na niebiańskie pole bitwy i ogłasza, że pokonamy wszystkie przeszkody na drodze do zwycięstwa, gdy uzyskamy pełną wizję wspaniałej przyszłości przeznaczonej nam przez Boga.
 
O autorze:
Alan Vincent to doświadczony weteran wiary. Znany przywódcom Kościoła w wielu krajach jako apostolski ojciec i proroczy nauczyciel przez swoje nauczanie buduje i ustanawia sieci Kościołów oraz zachęca wierzących do aktywowania swojej wiary. Pochodzi z Anglii, prowadził pionierską pracę w Indiach. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Cechy Produktu

Autor: Alan Vincent
Okładka: miękka
Liczba stron: 236
ISBN: 9788389634825
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora