Fundamenty życia chrześcijańskiego

Indeks: WD/0316

Stan: Nowy produkt

Autor: D.A.Carson

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

18,90 zł brutto

Ci, którzy są powołani do regularnego głoszenia kazań i nauczania, mogą odnieść wielką korzyść z książki Fundamenty życia chrześcijańskiego. Nie tylko jest ona przykładem wzorcowego kaznodziejstwa, które łączy w sobie solidną wykładnię z praktycznym zastosowaniem, i nie tylko oparta jest na jednym z ulubionych listów Pawła, lecz także odzwierciedla wyjątkową wnikliwość wykładowcy Biblii, który cieszy się uznaniem na międzynarodową skalę.

Zarówno chrześcijanie stawiający pierwsze kroki wiary, jak i doświadczeni święci, którzy ponownie badają swe duchowe podstawy, uzyskają wyjątkowe pouczenia i zachęty z tego świeżego spojrzenia na fundamentalne dziedziny chrześcijańskiego życia. Chcąc im ułatwić robienie stałego postępu w ich podróży wiary, Carson zachęca wierzących, by:

 Stawiali ewangelię na pierwszym miejscu w swych relacjach, w życiu modlitewnym, w celach związanych z karierą zawodową i w osobistych wyborach.
 Przyjęli właściwy pogląd na krzyż, tak by on ukształtował ich rozumienie cierpienia, dawania świadectwa i trwania w wierze.
 Naśladowali przywódców chrześcijańskich, którzy są wzorem współczucia, wierności, zaufania do Chrystusa oraz niebiańskiego usposobienia.
 Postanowili nigdy nie rezygnować z chrześcijańskiej drogi, lecz by dążyli do przyswojenia sobie siedmiu cnót, które Paweł zaleca Filipianom. Te wezwania do „powrotu do podstaw” kładą solidny fundament chroniący przed burzami, które uderzają obecnie w dom wiary.

D.A., Carson, profesor Nowego Testamentu na uczelni Trinity Evangelical Divinity School, jest autorem lub redaktorem ponad trzydziestu pięciu książek.

Cechy Produktu

Autor: D.A.Carson
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora